Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyennek kell lennie egy 3,5...

Milyennek kell lennie egy 3,5 hónapos baba székletének? (30%-ban anyatejes, a többi tápszer)

Figyelt kérdés
Az én babómnak elég lágy a széklete. Nem mondanám túl hígnak, mert nem folyik, csak nagyon lágy. A védőnő szerint nem gond, de nem tudom hogy kérdezzem-e meg az orvost.
2008. dec. 18. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A kisfiam karácsonykor lesz 4 hónapos. Nincs mindennap kaki, általában 3-4 naponta és akkor nagyobb adag, általában közepesen híg (abszolút nem kemény!).

Mi is hasonló tej-tápszer megosztásúak vagyunk.

Én nem szoktam hőmérőzni, mert nem értek vele egyet. Bár való igaz, hogy nagyon ritkán szenved amiatt, mert nincs kaki.

Szerintem a leírásodból nektek is teljesen normális.

jó babázást!

2008. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk minden nap van kaki, van hogy kétszer is. Viszont a súlya szépen gyarapszik ezért remélem hogy nincs gond.
2008. dec. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!