Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el nektek...

Mikor kezdett el nektek tapsolni a babatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit aggodom mivel a 13 honapos fiam nem akar tapsolni. Probalom mindenhogy tanitani, de nem akar. Eddig ami tetszett neki megtanulta elsore, pld h csinal a halacska. Utanoz minket, es mutogat is mindenre ami kell neki, es ami erdekli es en is nezzek oda... De a tapsit nem akarja.


Szerintetek valami gond lehet?

Koszonom a valaszt



2022. ápr. 28. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nincs gond, csak nem akar majmot csinalni magabol. Te se tedd.
2022. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a másfél éves nem akar tapsolni, nemtudom, hogy ez gond e.
2022. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Masodik kerdozenek: Es mutogat? Vagy csak nem tapsol? Nem kerdezted esetleg a vedonot? En meg a makacssagaban remenykedem.
2022. ápr. 28. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hét hónapos korában kezdte. Mi a süti-süti pogácsa mondókával vezettük rá, így nagyon tetszik neki.


De például integetni mai napig nem hajlandó, vagy nem érdekli, vagy lehet nem is érti a koncepciót 🙂


Csak azt akarom ezzel mondani, lehet hogy egyszerűen nem izgatja az a mozdulat, aztán majd egyszer csak kattan nála valami és egyfolytában tapsolni fog. Én nem aggódnék a helyedben.

2022. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Mutogatni mutogat, de nem mindig.
2022. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negyedik kerdozenek: akkor a tapsolas nem olyan fontos, mint a mutogatas? Azt tudom, hogy a mutogatas nagyon fontos.
2022. ápr. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!