Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányom popsija a...

Egy éves kislányom popsija a napokban kipirosodott, mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés

Eddig soha ilyen gondunk nem volt.Nem váltottunk pelust,és törlőkendőt sem.A doktornő által felírt popsikrémet használjuk.

Mit tanácsoltok,mit próbáljak ki,ami nektek már bevált?

Köszi szépen előre is a segítséget!


2008. dec. 18. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Sudocreme, Alsol krém, Nivea, Johnson's,krémek nagyon jók. a legjobb az Alsol krém, mert a hypoallergén, vazelin alapú hidratáló.

Én azt használom szinte mindenre...

2008. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sudocrem-et használunk a patikaitól, Johnson's-tól pirosodott. A pirosodásra szódabikarbónás vizes lemosást csináltam (kb. 2 dl. víz +1 mokkáskanál szódabikarbóna, napi 2* vattás letörlés), illetve nagyon ügyeltem arra, hogy ne nedves bőrére kenjem a krémet, valamint hogy sokat volt pucéron (ami most annyira nem megoldható).

2008. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak mindig akkor pirosodott, mikor jött egy foga. És a sudokrém vált be. (mindenre, még a fémallergiás pöttyeimre is azt kenem...)
2008. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!