Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúnyán kipirosodott popsira...

Csúnyán kipirosodott popsira gyógymód?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak már nagyon csúnyán kipirosodott a popsija, pedig mindent ugyan úgy csinálok, mint eddig. Szegénynek már sebes is. Sodu krémmel kentem eredetileg, de most hogy piros kenem Neugronormonnal. Egyik se használ. Esténként pedig pucizni is szoktunk, hogy szellőzzön. Van esetleg még valamilyen módszer,a mi segíthet?
2011. szept. 29. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem a neogranormon kenőcs vált be.
2011. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne csak este legyen pucér, hanem amikor csak lehet. A kenőcs jó. Ezen kívül minden tisztába tételnél mosd meg, és jó alaposan töröld meg a fenekét.


De tényleg jó lenne minél több időt szabadon lenni, max. kicsit többet takarítasz padlót. :)

2011. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kamillával törölgesd.

Én az ilyen dolgok miatt nem használok törlőkendőt, mert egyik napról a másikra nagyon kicsípte a babám popsiját.Én vizes vattát használok, és amikor nagyon csúnya, akkor sokat van pelus nélkül, csak akkor van rajta pelus ha kaki van, ha pisil, akkor megyek a felmosóval, meg viszem a gyereket a csap alá.Van rajta ilyenkor kis bugyi, hogy ne legyen koszos a punci.. :)

Egyébként nekünk fogzásnál durva a popsi, akkor van, hogy ki is gennyesedik!

2011. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sudocre+gabi hintőpor, nekünk idáig mindíg bevállt, először a krém, majd hintőpor. Még a legdurvább pirosságot is lehúzta.
2011. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fiamnak a fogzáskor volt olyan, már féltem, hogy sebes lesz. Itt írta valaki, hogy canestent mondott a doki. Volt itthon, vékonyan bekentem, két nap alatt gyönyörű lett.
2011. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislányának volt ilyen,a doki valamilyen ecsetelőt írt fel neki nem tudom a nevét,és vizes vattával mosta le neki,pár nap alatt helyre jött!
2011. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd sorba kipróbálom őket. Valamelyik csak bejön.
2011. szept. 29. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Peru-balzsamos popsikrém. Nálunk ez volt a nyerő, mert se a Neogranormon, se a Bepanthen nem segített. Ha az elején elkapod a pirosságot, az Alsol is nagyon jó rá, de ha már véres a popsija, irass ki a dokival kencét!
2011. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ilyenkor sensitiv popsitörlőt használj!
2011. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a sudocream nagyon jó,bár babámnak nem szokott piros lenni csak nyáron pállott be a bőre a melegben de még aznap elmúlt ha bekentem,akkor érdemes a hajlatokban olajjal megtörölni majd fürdés után a hintőporozni pampers pelenkát használunk és huggies zöld törlőt
2011. szept. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!