Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a Momert féle ételmelegítő?

Jó a Momert féle ételmelegítő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, Nekünk az van, gyorsan felmelegíti a hamit, de éppen csak belefér az Aventes 260 ml-es cumisüveg. Szóval, ha nem vagy eléggé résen, akkor a cumisüveg széle odapörkölődik egy kicsit. Ettől persze nem lesz baja, csak nem szép utána. Mi a gyorsasága miatt vettük.
2008. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
49%

Szia, nekünk is Momert típusú melegítőnk van, meg vagyunk vele elégedve, viszonylag gyorsan, néhány perc alatt felmelegít kb 200 ml folyadékot és sokféle üveg belehelyezhető. Alapvetően mi a tápszer elkészítéséhez vettük, hogy 40 fokon tartsa a forralt majd lehűtött vizet. Így mindig van azonnal készíthető adagunk. :)

Én kifejezetten olyan melegítőt kerestem, amin több hőmérsékletet is beállíthatok - a Momert ilyen: 40, 70 és 100 fokosra is melegíthetsz vele.

Van olyan típusú készülékük is, ami kombinált, azaz otthoni el. hálózat mellett autóban is használhatod. Ha terveztek majd autóval utazni, én azt venném. A többi kombinált készülékhez képest árban is megfelelő. Brendonban szintén kapható vagy nézd meg a www.momert.hu oldalt.

2009. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!