Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Bébé Confort Maternit...

Milyen a Bébé Confort Maternity Express kombinált ételmelegítő? Most szeretnék ételmelegítőt venni és eléggé tanácstalan vagyok, hogy milyet.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi orvosi műszerboltban vettünk. De nagyon keveset használtuk, lábosba állítottuk bele a bébiételes üveget és a cumisüveget is, és az hidd el sokkal gyorsabb. A melegítőt csak akkor használtuk, ha apukával egyedül volt otthon, így biztosan megfelelő volt a hőfok, nem hívogatott vizsga közben, hogy mikor jó már az étel/ital. :)
2011. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is bébé confort márkájú volt, de nem ez a fajta, viszont szivargyújtóról is működött az is. Én nagyon szerettem, mi főleg akkor használtuk amikor úton voltunk a kocsiban, ami elég sűrűn volt. Ha úgy gondolod hogy sokat fogsz kocsikázni a babáddal, akkor mindenképp olyat vegyél ami szivargyújtóról is működik.
2011. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, szuper jó, mert 5 dolgot csinál. Ezért az árért nagyon megérte. Viszont már nem használjuk. Nagyon jó állapotban van és örökélet garancia van rá. Ha esetleg érdekel, írj privit. Természetesen az eredeti áránál jóval olcsóbban adnám el.

Itt nézheted meg (nekünk a bordós piros van): [link]

2011. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de én csak egy ételmelegítőt szeretnék. Köszönöm a válaszokat is!
2011. márc. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!