Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről? Anyuka a...

Mit gondoltok erről? Anyuka a mentőben fényképezi a gyerekét és tolja fel Facebookra?

Figyelt kérdés
Persze, tudom semmi közöm hozzá, de valamiért ledöbbentem, pedig már semmin sem kéne meglepődnöm.
2022. ápr. 28. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Számomra érthetetlen, de ez most divatnak tűnik a YouTuber-családok világában...

Ha ilyet látok, mindig valamiféle fura űrlénynek érzem magam, aki azt se tudja, hova csöppent. (Ez amúgy a teljes influencerkedésre vonatkozik, nem csak erre a konkrét dologra.)

2022. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa, túl sok. Mi is sok mindent megossztunk kislányunkról, mert alapítványt hoztunk létre a fejlesztései egy részének támogatására, de soha nem töltünk fel fotót róla, ami mentőben, kórházban, kiszolgáltatott állapotában vagy olyan helyzetben készült, ahol nincs teljesen felöltözve (fürdős fotót sem). Sőt amikor mentőre volt szükségünk, akkor meg se fordult a fejemben, hogy fotózzak. De mindenki máshol jelöli ki a határokat. Sokak biztos minket is elítélnek.
2022. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem jutna eszembe. Nem lenne ez fontos. A gyerekre figyelnék, aggódnék.
2022. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Beteg agyú. Sok ilyen van manapság, egyre több.
2022. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nincs facebookom, twitterem sem instám.. 🤣 Szóval pont letojom.
2022. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Amiket egyes emberek a közösségi oldalakon megosztanak, az már beteges. Ez pláne nem oda való. Furcsa nekem, hogy egy aggódó anyának hogy van arra ereje, hogy fotózza, majd megossza ezt a helyzetet. Kb hetente egyszer lépek be a Facebook oldalamra, mert benne vagyok néhány csoportban, azokat néha megnézem. Instán, stb fent sem vagyok. Egyszerűen nem érdekel ez a sok marhaság, ami ott van. Akik fontosak nekem, azokkal úgyis tartom valahogy a kapcsolatot.
2022. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sok ilyent látni. Több ismerősömnél is láttam már olyant, hogy beteg állapotban, ágyban fekve vagy kórházban készült képeket osztanak meg. Szerintem ez már beteges. Nem értem, miért jó ez, mintha sajnáltatni akarná a gyereket és várná az együttérző kommenteket. Vagy nem tudom....
2022. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm ilyen. Kirakja, hogy a kórházban vannak azzal a felirattal, hogy szép kis névnapi ajándék (gyerek fekszik az ágyon, látszik a vérvétel helye, nézi a mesét telefonon). Eszembe jut, hogy mit akart ezzel? Köszöntse fel az is aki eddig nem? Írják oda, hogy jobbulást? Kérdezzék meg mi a baj? A legrosszabb, hogy nem mondja meg. Akkor miért? Mi értelme?
2022. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Az megvan, hogy te tehetsz róla? Nem miattam teszi, mert én nem látom. Te meg megnézed. Ennyi.
2022. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Az a véleményem, hogy nem ítélkezem, ha nem ismerem az összes körülményt, részletet.
2022. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!