Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyerekkel belföldi...

Egy éves gyerekkel belföldi hosszú hétvége?

Figyelt kérdés
Valamilyen családbarát szállodába mennénk, mire érdemes figyelni egy ekkora gyerek esetén? Milyen tapasztalataitok vannak? Tudtok jó szállodát ajánlani?

2022. ápr. 28. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Arra, hogy ne zavarjatok másokat
2022. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy ne zavarjanak másokat amennyire lehet egy alap elvárás ha gyerekkel mennek, ha nem. Viszont van egy olyan sanda gyanúm, hogy te arra gondolsz hogy romantikázó gyerekmentes párokat nehogy zavarni merészeljenek a sírós gyerekükkel.

Aki családbarát szállodába megy gyerekmentesként, az baromira magára vessen, és ne károgjon.


Bocsi az offért.

2022. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Te ismered a gyereked. Ha nagyon sírós, hisztis, akkor én nem szállodába, hanem külön házba mennék, de minimum appartmanba.

Ez azért is jó, mert sokkal több lehetőség van, mint egy szállodai szobában. Pl van mikró, főzési lehetőség, stb, így sokkal otthonosabb. Bármikor tudsz forralni egy kis vizet vagy melegíteni egy bébiételt, nem kell kuncsorogni az étterembe, hogy valaki melegítse már meg a gyerek kajáját. Illetve azt csináltok, amit akartok. Senki nem néz rátok rossz szemmel, ha a gyerek hangoskodik vagy hisztizik.

Szállodába pihenni mennek az emberek, én pl marhára nem örülnék, ha befizetnék csomó pénzt és a szomszéd szobában egy gyerek ordítana. Étterembe se tudtok nyugodtan beülni, mert egy 1 éves nem igen lesz nyugton amíg ti eszegettek. Úgyhogy én ezek miatt nem erőltetem ezt a szálloda dolgot, amíg pici gyerekem van.

2022. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem hisztis, mindenkivel elvan, akit megismert már, azzal ott is hagyhatom és étteremben is rendesen viselkedik. Tény hogy hangosan nevet néha, de remélem azért ez még nem a borzasztó kategória.


Direkt azért akarok családbarát szállodába menni, hogy ne zavarjunk olyat aki nem kíváncsi a gyerekekre. Illetve azért hogy az évben legalább három napig ne kelljen már háztartási munkákat csinálnom... Ezért az önálló ház kizárva.

2022. ápr. 28. 23:53
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy itt vársz választ, de van a Facebookon egy ilyen csoport, ott rengeteg tapasztalatot és ajánlást tudsz visszakeresni.


Ha valaki tudja a nevét leci irja be, mert már kiléptem.


Tavaly nekünk a Marina hotel jött be Füreden.

2022. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Hotel Marina Port Balatonkenese
2022. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Bakker, nekem sajnos nincs még gyerekem, de nehogy már kisgyerekkel ne lehessen nyaralni, mert mit szólnak mások. Van már csomó childfree szálloda, aki annyira utálja a gyerekeket, menjen oda. "Családbarát" szálloda. Benne van, a nevében. Jó lenne, ha a gyerekgyűlölők felfognák, hogy megesik, hogy a család időnként gyerekeket is magába foglal.🙄
2022. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk gyerekkel a top kedvenc a MenDan Zalakaros, pici kora óta többször voltunk már, nem olcsó de minden van, és a fenekedet kinyalják.
2022. ápr. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Én egy családbarát apartmannba megyek ahol jár reggeli és esti svédasztal. Adnak babaágyat, babakocsit,etetőszéket, babakádat. Saját konyha meg jó lesz a kész bébiétel melegítésére.
2022. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A Facebookon a bababarát szállások csoportot keresd.

Egyébként sok-sok gyerekbarát szálloda van 4 csillaggal. Alap, hogy az egy éves babáknak is van megfelelő étel, ital, desszert.

Nem tudom, az ország melyik részére mennétek, néhány ötlet, ami nekünk tetszett: Wellness Hotel Gyula, Oxigén Hotel Noszvaj, Gotthard Therme Hotel, Szentgotthárd.

De a csoport adminjai kérésedre plusz kedvezményt is tudnak szerezni, érdemes nekik emailt írni.

2022. ápr. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!