Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórház vagy tényleg elég hogy...

Kórház vagy tényleg elég hogy figyelgessem?

Figyelt kérdés
Előbb elindultunk a kis manóval és a lépcsőházban az utolsó lépcsőfokon kibicsaklott a lábam és leestünk😢 Nem esett ki a kezemből szorosan tartottam de a kis fejét beütötte az ajtóba 😢 Hirtelen megijedt és elkezdett sírni.Màr teljesen megnyugodott mosolyog,sikongat jó kedvű,nemlátni semmit rajta!de bevagyok szarva,persze mindenki mondja,hogy ne vigyem hiszen lessz ennél még nagyobb kopp is.4és fél hónapos a cseppem.
2022. ápr. 29. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Kisfiammal 13 éjszakát voltunk bent a sebészeten egy műtét miatt.

Itt a traumatológia együtt volt a sebészettel, volt idom megfigyelni a dolgokat:

Akit ilyen agyrázkódás gyanúval bevittek, azt mindet bent tartották 3 napra, megfigyelték. Nem e hány, nem lesz e lázas, nem ájuldozik, nem sír, nem nyűgös, nem lesz zavart, nem aluszékony.

Szerintem bőven elég, ha ezeket nézed te is. Konolyabb vizsgálatot egyelőre a kórházban se csinálnànak rajta.

2022. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én elvinném, ill. 10 hósan el is vittem mikor beütötte a fejét. Bent tartottak 1 éjszakát, de lehet titeket hazaengednek.
2022. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 6 óra a kritikus ha gond lenne.


Nálunk csináltak röntgent.


A legzését figyeld ha alszik

2022. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beviszed bent tartanak és ott is csak annxit csinalbak hogy röntgen es megfigyelik. En ha nem ütotte be nagyon ,nem hány, nem aluszékony biztos nem vinném be, hanem figyelgetném.
2022. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én bevinném ügyeletre.Pici még.Valószínűleg semmi sem lesz, de tuti nem nyugtatna meg egy itteni válasz sem, míg orvostól nem hallanám, hogy minden oké.
2022. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy 5-ös írja! 4 hónapos könyörgöm
2022. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg első körben kérdezd meg a gyerekorvost
2022. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függene attól mekkorát estem. Ezt megítélni csak te tudod. Épp csak bekoppant a feje, vagy a te lendületeddel becsapódott a feje az ajtónak. Ha egyből felsirt és azóta nem változott a viselkedése nem mennék. De ha te úgy nyugodtabb vagy, menj. Amint hány, többet alszik , furcsán viselkedik mennék.
2022. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én mennék, még annak a biztos tudatában is, hogy ilyen pici gyerek esetben biztos, hogy a kórházban ejszakázunk egyet vagy kettőt.
2022. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Bevinném.
2022. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!