Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen fajta rizst...

Hogyan, milyen fajta rizst adtok a babátoknak, és mivel keveritek? Ízesítitek valamivel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Én Uncle Ben's-t szoktam, mert abban elvileg nincs drótdarabtól kezdve a műszempillán át semmi sem... A tasakosra gondolok. Simát nem szoktam főzni, mert nekem mindig leragad.

Gyümölcsös bébiételt - vagy másféle bébiételt szoktam vele sűríteni.

2010. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Riceland rizst, szép tiszta és még nem találtam benne idegen anyagot. Sőt még olyan rizsszemet sem, amin rajta maradt volna a héja.


Másik kérdésedre a válaszom, hogy répával és csirkemellel szoktam keverni, amikor a fiam kisebb volt.

Most, hogy már lassan egy éves lesz, csirkemellből készítek pörköltet, persze gyengén sózva és azzal adom.

De már kapott rakott zöldbabot is. csak sózom, más fűszert nem teszek hozzá.

2010. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima A rizst. 5 hós kora óta és a főzivel adom. Egy marékkal dobok a párolódó zöldségekhez. Imádja a lányom. Persze, sóval, petrezsejemmel. Most 9 hós és tejberizst csinálok neki belőle(rizstejből) gyümivel.
2010. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!