Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent? Aki így járt...

Mit jelent? Aki így járt hogyan alakult? Vizsgálatok, baba egészsége stb...

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok. Az UHon láttak a kisbabám fejében, oldalsó kamrába tágulatot. Figyelik. "NIC III-as orvoshoz referálják". Semmit nem mondanak,nem találtam neten sem semmit. Teljesen tanácstalan vagyok és aggódom.

#csecsemő #tágulat #Oldalsó kamra
2022. máj. 5. 13:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

Rendben.

2022. máj. 5. 17:42
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert lettem lepontozva, mert nem az en gyerekemmel tortent amit irtam?! Ami nonsense,mert annyira mindegy ilyen szempontbol,hogy velunk tortent-e vagy csaladban es kozeli ismerosoknel, azt irtam amit toluk tudok,ha pedig riogatni akarnek barkit is,akkor nem irtam volna le,hogy naluk teljesen egeszseges a gyerek, hiaba volt ilyen problemajuk, ez inkabb pozitiv mint negativ. Ha megnyugtatast szeretnel akkor ird oda,hogy ne irjon senki,aki oszinten leirja,hogy bizonyos esetekben mire szamithatsz. Valamint en beirtam az internetre es lass csodat,egy pillanatig nem mondtam butasagot, csakis tenyeket,de hajra. Az pedig,hogy az orvosod mar ketszer is latta a tagulatot es meg a lehetseges kovetkezmenyekrol, vagy a lehetseges megoldasokrol sem tajekoztat,azert megint nem en vagyok a hibas,de majd elmondja elobb utobb.. Ettol fuggetlenul szurkolok,hogy rendben legyen minden Veletek!
2022. máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le,minden választ köszönök és hasznos volt. Őszintén az engem nem is érdekel, beszoktam jelölni hogy hasznos és ennyi. Azt ,hogy ne riogasson senki csak kértem. Normálisan is lehet tényeket/ tapasztalatokat leírni.
2022. máj. 6. 02:29
 14/20 anonim ***** válasza:

Mindenki normálisan írta le a véleményét és kultúráltan adott tanácsot.

Minek írtál ide, ha nem tudod elfogadni a tényeket?

A téged diagnosztizáló orvosok tudnak neked személyre szabott tanácsot adni.

Láthatod, nem egyedi eset. Többnyire betegségre utaló jel a tágulat.

Sajnálom! Kitartás

2022. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi történt Veled/Veletek kedves kérdező? Jól van a babád? ❤️
2022. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen! Minden rendben. Babust születése után meg is vizsgálták. Majd 1 hónap múlva kontrollon is. Nagyon hálás vagyok. Iszonyúan megvoltam ijedve. Lassan már 6 hónapos ,boldog,egészséges kisbaba. Köszönöm a kérdésed. 😊
2022. okt. 29. 14:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Nagyon örülök! Vigyázz Magatokra! Boldog babázást kívánok, és sok-sok kalandot! ❤️
2022. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük 😊
2022. okt. 30. 06:45
 19/20 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


En is orulok nektek,jo olvasni hogy vegul minden jol ment es hogy egeszseges babad szuletett.

2022. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. okt. 30. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!