Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a Pierre Cardin babakocsik...

Jók a Pierre Cardin babakocsik? Főleg az esernyő kocsik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha öszinte véleményt írok,akkor lepontoznak,ezért csak annyit tanácsolok,inkább más márka után nézz!

Jó vásárlást

2008. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van de soha többé nem vennék ilyet.
2008. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét babakocsim Pierre Cardin. Szerintem nem rosszak. Azért nem fogom lepontozni az előttem válaszolót. Nyilván a 100000 Ft-os babakocsi sokkal jobb, de mi elvagyunk ezekkel. Mondjuk használtan vettük mind a kettőt. Az esernyőset kicsit nehéz összecsukni, meg szétnyitni, úgyhogy ennyi hátránya van ami nekem hátránynak számít.
2008. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,annyit hallottam róluk,hogy kínaiak,legalább is sok bolt ezért nem foglalkozik velük,de amit kinéztem a bébé go az is pierre cardin ha jól láttam és igazából nem tudom milyet vegyek akkor ami olyan 20e ft körül van.Ha van tipp esetleg szivesen venném.
2008. dec. 18. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már szinte minden kínai! A nagy márkás cuccokat is kínában gyártják, vagy szerelik. Ez még nem feltétlenül jelenti,hogy rossz. Szerintem alaposan nézd meg, hogy mit veszel. Látni a kivitelezésen, hogy strapabíró-e.
2008. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk PC 3funkciósunk van, egy irányból tolható(menetiránynak megfelelően), mély- és sportkocsiként is használható és van hozzá hordozó ami autósülésként is funkcionál 9kg-ig ha jól emlékszem. Nagyon jól téliesíthető, lapra csukható, de nagyon nehéz sajnos. Mellette van egy noname, kicsi és könnyű esernyőkocsink nyárra.

Ha nekem most kéne vennem, a Bergon Cross-t választanám, mert 2 irányból tolható és állítható a tolókar magassága, egyébként ugyanazokat tudja (hordi nélkül), mint a Pierre Cardin-unk. A súlyát a Bergonnak nem tudom, de a mi kocsink 45E volt leárazva, egy Bergon Cross meg kijön 30-40E-ből.

Remélem segítettem!

15 hós kislány anyukája.

2008. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem bergon xspr em van,40volt,16kiló alig bírom emelgetni,ezért szeretnék mellé egy könnyűt,de bírja a strapát.Amúgy nagyon szeretem a bergont is-csak a pelenkázó táskája nem ér semmit.
2008. dec. 18. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem olyan babakocsi nincs, ami mindenkinek jó. Egyrészt az ízlések-igények különbözőek, másrészt az ember pénztárcája is behatárolja a dolgokat. Illetve egy márkán belül is lehetnek különböző árszínvonalú babakocsik.

Mi Pierre Cardint vettünk 30ezerért, két funkciós, két irányból tolható, de nem esernyőre csukható, viszont az egyik legkönnyebb babakocsi és könnyű irányítani a bolygókerekek miatt.

Úgy voltunk vele, hogy ha sportkocsiként már túl nagynak, nehéznek érezzük majd, akkor veszünk egy esernyőre csukható egyszerű sportbabakocsit 10-15ezerért és még mindig jobban járunk anyagilag, mintha 60-100ezret költöttünk volna rá.

Nekem is tetszenek a 100ezer Ft-os multifunkciós kocsik, de túl sokba kerülnek.

Szerintem ár-érték arányban a Pierre Cardin babakocsik nagyon jók! Én legközelebb is ilyet vennék!


Ami pedig a gyártási helyet illeti, ma már tényleg szinte mindent Kinában gyártanak. Pl. egy csomó olyan butik van, ahol ugyanazokat a ruhákat árulják, mint a kínai boltban, csak sokszoros áron. És az nem is tudja ezt, aki elvből nem megy be egy kínai boltba sem.

2008. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is Pierre Cardin babakocsink van. Nem rég vettük 55eFt-ért.Van hozzá mózeskosár,meg sportrész.Én nagyonszeretem, mert könnyű irányítani.A mózeskosarat,meg a sportrészt is két irányból belelehet rakni.Igaz kicsit nehéz össze csuki,de ezen kívül nekem nagyon bevált.Én is nézegettem drágább babakocsikat,de a tárcám nem engedte meg, és nem találtam olyat ami annyival jobb lett volna ennél.

2008. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Mondjuk azt nem tudom az enyém hány kiló,de nem olyan könnyű gyerekkel együtt.A lépcsőn, fel tudom húzni,még megpakolva is. De megemelni még nem nagyon próbáltam. De aluvázas,hátha az mond valamit! Pierre Cardin PS682TS <--- ez a típusa.
2008. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!