Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsik kagylóülése nem...

Babakocsik kagylóülése nem kényelmetlen? Mi a vélemény róla? Pl: 4Baby izzy-nél

Figyelt kérdés

[link]


élőben még nem láttam ilyet, megyünk majd és megnézzük, de addig is érdekelne, hogy kinek milyen a tapasztalata az ilyen üléssel. Asszem a Quinny-k is ilyenek (vagy némelyik). Stabilan ül benne a gyerek?


2011. okt. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, az autóba csak ilyennel teheted. van benne egy szűkítő, az olyan 2 hónapos korig használható.


de az első időkben csak napi fél órára lehet beletenni a babát

2011. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a régi babakocsinkat (sport) kagyló ülésesre cseréltük, mert a dönthető háttámlást nem szerettem. A hordozó pedig egyértelmű, hogy csak az lehet.
2011. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, a hordozó egyértelmű, de én konkrétan a babakocsi kagylóülésére gondoltam (ahol nem lehet az üléstől függetlenül dönteni a háttámlát)

De akkor kedves utolsó pont ilyenre cserélte le a bkocsijukat. Ezek szerint nem volt kényelmetlen a babának...

Még várok, ha valakinek van véleménye

2011. okt. 13. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:

A kagylóülés az maga a bébihordó.

az kivehető és teheted az autóba, vagy a babakocsira csatolhatod.

mint írtam, 2-3 hónapos koráig csak napi fél órát lehet benne a baba mert árthat a gerincének.

4 hónapos korában mi is cseréltük a mózest babahordozóra

2011. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, nyilván kb. fél éves koráig, vagy amég nem tud ülni addig mózes+hordozó az autóban. Utána jön a sportrész, ami nekünk dönthető háttámlás volt, de nagyon nem szerettem, mindig olyan rosszul, ferdén ült benne, csúszott félre, ezért lecseréltük kagyló ülésesre, amit nagyon szeretünk és használunk azóta is, a kislányom is rendesen ül vagy fekszik benne, egyáltalán nem kényelmetlen, sőt! Dehát kinek ez, kinek az jön be. Nálunk az unokatesónak is (aki egyidős a lányommal) ilyen kagylóüléses van, csak más típus mint a miénk, és ők is nagyon meg vannak elégedve vele.
2011. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 10:57-nek:

én hordozónak hívom, azt amit az autóba rakunk és védi a babát, kivesszük, felvisszük...ez is kagyló alakú, ha úgy nézzük, de nem erre gondoltam.

A kagylóülést a babakocsi sportrészére szokták emlegetni, ahogy az utolsó is írja és gondolja.

utolsó: Amikor elfektettétek a babát akkor nem állt idétlenül a lába, meg a teste, fura elképzelni, hogy fix, de elhiszem...

Melyik tipusút ismered?

Én a 4 baby izzy és a Espiro vector 4 Air között vacillálok (újszülöttnek), de az előbbit újonnan, a másodikat használtan vennénk, úgy kerül kb uannyiba...

70 ezernél nincs több pénzünk az összes tartozékra

2011. okt. 13. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az én kislányom kényelmesen alszik benne, szerintem nem idétlen. Szoktak ilyen babakocsiba szűkítők lenni, még kisebb babáknak és az elvesz a kagylóülésből, hogy ne legyen annyira mély egy fél évesnek, így szinte egyenesen fekszik, és ülve is kényelmesen elfér, hisz még olyan pici. Aztán ha nagyobb, akkor már ki lehet venni, mert a baba önmagában is kitölti a helyét. Nálunk pont a dönthető háttámlással volt a gond. De találkoztam már olyannal is, aki azt szerette. Nekünk Stokke van, az unokatesónak Quinny Buzz, ez nagyban hasonlít az Espiro Vector 4Air-re. Van egy barátnőm, nekik is ilyen Espirojuk van és szeretik nagyon. Ez szerintem tényleg nagyon jó babakocsi, ár-érték arányban is! A másikat, amit írtál, azt nem ismerem. Egy szó mint száz, én csak kagyló ülésest vennék és szerintem az Espiro nagyon jó.
2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!