Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom megszervezte a kereszt...

Anyósom megszervezte a keresztelőt. Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Mi a feleségemmel még nem voltunk teljesen biztosak benne, hogy szeretnénk megkeresztelni-e a lányunkat. Anyósom megszervezte.

Nem tudtuk, hogy kik lesznek ott, és azt sem, hogy rendeltek kaját utána. Sajnos mivel nem akartunk konfrontációt, így hagytuk és nem állítottuk le l. Viszont így utólag is bánt minket,mert azóta más probléma is volt. Túlzásba visszük?



2022. máj. 6. 08:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%

18-ra:

Ezek sajnálatos dolgok. Akkor azért meg kell mondani, hogy erős hátrányból indultatok az életbe.

Az nagyon fontos, hogy külön, sőt külön településen laktok.

Lehet, hogy még 5-10 évig tartó küzdelem lesz, mire felnőtök, de reményt keltő, hogy elindultatok ezen az úton.

2022. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

15-os:

A feleségem kértem, hogy próbálja meg rendezni valahogy. Mutatta nekem, hogy mit írt neki, de sajnos nem elég határozott.


Apóssal már több konfliktusom is volt. Egyszer kizavartam a házból és elküldtem melegre. Tudom, ezt most nem hiszitek el, pedig tényleg. És én ilyen robbanékony vagyok, volt okom rá. Mert a saját házamban meg akarta mondani, hogy mit hogy tegyek és megkérdőjelezte, hogy nem csinálok semmit.. ( segítettek takarítani anyóssal )

2022. máj. 6. 09:33
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"A hallás vizsgálat a második. Amit már nem hagyunk. Már vissza sem írok az anyósnak, majd max. este megírom hogy dobja ki a kukába a beutalót."

Már megbocsáss, de összevissza kuszálod a sztorit. Az előzőkérdésben azt írtad, hogy elmentél anyóssal a hallásvizsgálatra, és ott kaptatok tovább beutalót, mert a hallásvizsgálaton nem tudták megcsinálni a hallásvizsgálatot, mivel nincsenek megfelelő műszerek, és bár benn voltál, de nem tudod azt sem, hogy hová szól a beutaló...


Sőt, az előző kérdésnél azt írtad: "Az a baj, én őszinte leszek, a mama mostanában egy kicsit több időt töltött vele, ez tény, és örülünk neki, mi tudjuk , hogy ez fontos egy gyermek életében."

Most meg azt mondod, nem tölt a gyerekkel sok időt anyós...


Hazudni csúnya dolog, kedves kérdező...

2022. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak, amikor egy munkahelyen dolgoztam aposommal. Viszont sofőr munkakör, nem igen találkoztunk.

Egyik évben mentünk búcsúba közösen velük és vittük a gyereket is.

Apóssal beszélgettem munka témáról.. hiba volt, mert ott is volt egy kirohanása.


Ott hagytam a francba, feleségem pedig velem jött mert mellém állt.

Utána szomorkodtunk, hogy tönkre baszta a kikapcsolódásunk.

2022. máj. 6. 09:37
 25/33 anonim ***** válasza:
85%

Aha. Szoval anyós leszervezett egy dokit. Te 25 éves férfi létedre(?) Idejöttél picsogni. Mindenki egyöntetüen leoltott, mert életképtelen vagy.

Majd rá 2 napra ismét felbukkansz egy ujabb ugyan ilyen témával, csak mint kiderült, az regebbi eset


Ha az elsőnél el lett mondva, hogy nem vagy apának való, akkor ennél a kérdésnél mit vársz?


Egyre nagyobb gáz/kamu amiket irsz.

2022. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

23:


Nem hazudok. Nekem semmi jó nem származna ebből. Lehet, hogy itt gyakorin ez már megszokott? Nem tudom,mert egyébként nemigen használom. Viszont jól esett egy nagy megerősítés mindenkitől , és ez biztos , hogy a hasznunkra válik.


Néhány alkalommal átjött a mama és segített, vigyázott a gyermekre.

Segített függönyt mosott , takarított, ablakot pucolt.

És most volt egy idő, amikor a feleségem sajnos kórházba került egy hétre, na akkor több időt töltött vele mert ő vigyázott rá amíg én bementem látogatni.

2022. máj. 6. 09:43
 27/33 A kérdező kommentje:
25: ugyanazt.
2022. máj. 6. 09:47
 28/33 A kérdező kommentje:

25: igazad van.

Teljesen.

Nem tudom mi vezetett rá, hogy ennyire próbáljak megfelelni anyósnak? Érdekes.

2022. máj. 6. 09:49
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond kérdező. Vasárnap epekedve várjuk majd az új kérdésedet.
2022. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29: nem lesz.
2022. máj. 6. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!