Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves vagyok és terhes...

17 éves vagyok és terhes vagyok! Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy mi hogyan van? Szüleim tudják és támogatnak is de viszont anyukám beteg, ami miatt lehet hogy nem engedik hogy a gyámja legyen a picinek. A párom is melletem van de novemberbe lesz 18 éves, a pici születése előtt de nincs 1 év munka viszonya vagyis ezt mondták bent hogy így nem lehet. Így mit tudunk tenni? Mit csináljunk? Ne haragudjatok ha valamit rosszul írtam.
2022. máj. 6. 17:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Micsoda csodálatos kilátások egy életkezdéshez...
2022. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Nos, te vagy az akinek nem kene megszulni azt a gyereket.
2022. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Én minden rossz indulat nélkül kérdezem. Miért és mire akarsz gyereket vállalni?

Szerinted ez a helyes döntés és jó döntés?

Nyílván ha nem vállalja egyik rokon sem a gyámságot akkor állami gondozásba fogják venni és nevelőszülőkhőz kerül.

2022. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Apukád? Az apuka szülei?
2022. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

1-es válaszoló vagyok. Akik lepontozósat játszanak, elárulnák, hogy szerintük miért jó 17 évesen gyereket szülni?:) Mert én is annyi vagyok, eszembe nem jutna, de ha teherbe is esnék, biztosan nem tartanám meg.

Legyen már egy alap igényesség az emberekben... Diploma, biztos házasság, jól menő karrier és folyamatosan épülő egzisztencia. Saját ingatlan, megtakarításokkal és befektetésekkel. Nem az, hogy 17 évesen gyereket vállalok a gyerekszobámba és reménykedek, hogy az anyám hátha lehet majd a gyerek gyámja...

Mit fog tudni nyújtani a kérdező ennek a gyereknek?

Szép gyerekkort? Minőségi, elismert oktatást, akár magánintézményekben, vagy ha a gyereke 16-17 évesen külföldön szeretne tanulni 1 tanévet, akkor azt? Mikor leérettségizik, a gyereke mehet bárhová tanulni, mert olyan szülői és családi háttér lesz mögötte, hogy nem kell majd aggódnia az anyagiak, lakhatás és egyebek miatt?

Vagy inkább lesz egy megzavarodott, még fel nem nőtt anyja és apja, akik már 2 év múlva együtt sem lesznek és majd lehet vitatkozni, hogy apuka miért nem fizeti a gyerektartást, meg hogy 10 éven belül hogy költözzenek el a szülőktől...

2022. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Olyan biztosan nem lesz hogy állami gondozásba fog kerülni. Van olyan lehetőség hogy Édesapám és édesanyám ketten a pici gyámja mivel édesanyám beteg és nincs jövedelme de viszont Édesapámnak van így ketten együtt vállalhatják. Nem lesz olyan biztosan hogy állami gondozásba fog kerülni mert mindent meg lehet oldani csak akarni kell meg menni hogy el legyen minden intézve. :) (3 hónapra kell csak a gyám mert mire megszületik a pici rá 3 hónapra töltöm a 18-at)
2022. máj. 6. 18:20
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Lehet lepontoznak de abortusz miért nem volt opció? Van amikor ez nem kérdés..
2022. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
lol, hányan terveztek eléldegélni majd egy fizetésből?
2022. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszolónak, rendelkezem szakmával és a pici apja is a szakmájában dolgozik. Hidd el mi sem akartuk a picit vagyis nem terveztünk de elvetetni meg nem fogom. Másik nem tudod az anyagi hátterünket. Fogalmad sincs arról hogy hogyan és miképp élünk. És biztosítom neked hogy szép gyerek kora lesz.
2022. máj. 6. 18:24
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

5-ös.. ugye tudod, hogy amit írsz azt a legtöbb 20-30 éves ember sem tudja nyújtani és hogy külföldi egyetem nélkül is lehet boldog egy ember, sőt szegény gyerek is lehet boldog.. abba meg bele se megyek, hogy ma egy szakmával jobban keresel sokszor mint


A kérdező is borzasztó naív, de te is..

2022. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!