Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet állandóan fáradt...

Mitől lehet állandóan fáradt a 1,5 évesem?

Figyelt kérdés
Ő mindigis többet aludt, mint a többi baba, de azt hittem mostanra kitolódik a délelőtt, de nem.. 7 hónapja nem bír többet, akkor hagyta el a 2. Alvást, nem akart már délután aludni hiába próbálkoztam. Reggel 8kor kel fel 12 óra alvás után és 10kor már fetreng, nyűgös, rosszabb napokon etetni se tudom és akkor ebéd nélkül fekszik le. Nyilván 100 dologgal próbálkoztam már, ha előbb teszem le, vagy nem alszik el, vagy korábban kel és akkor este kezelhetetlen. Alszik kb 2-2,5 órát és rosszabb napokon délután is fáradtabb. Arra tudok még gondolni, mivel mocorog éjszaka, hogy a folyamatos fogzás miatt nem piheni ki magát, merthogy a gyerekorvos nem foglalkozik vele, senkinek semmi ötlete, több orvossal beszéltem már. Nem vérszegény, nem vashiányos. Hipotón izomzattal született, de nem látszik már rajta, csak baba korában volt ferde tartás ilyesmik, még erre mondták, hogy emiatt lehet fáradékonyabb. De nem tudom, mi lesz így vele a bölcsiben, oviban, hogy 2,5 órát bír délelőtt..
2022. máj. 7. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a gyerek háziorvosa mit mond?
2022. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit, a lelete jó ennyit.
2022. máj. 7. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vas hiányos?
2022. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, írtam a kérdésben.
2022. máj. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!