Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huslevesbe is reszelhetek egy...

Huslevesbe is reszelhetek egy pici sajtot a 8 honapos fiamnak? Vagyis inkább ilyen husos zöldséges mix. Vagy mihez illik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Te megennéd úgy?

Szerintem csinálj inkább valami rizses-zöldséges-husis valamit, ahhoz jobban megy a sajt.

Levesbe nem tenném. Kivéve, ha a levét nem adod neki belőle, csak a zöldséget-husit.

2010. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

inkább krémlevesek tetejére meg

borsófőzelékhez bundáskenyér és arra reszelt sajt

lehet rizses husit és arra is reszelhetsz sajtot


én se enném meg a húslevest a beleolvadt nyúlós sajttal bocsi.

2010. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére őket még nem érdekli hogy mi mihez illik szerintünk. Én adtam neki paradicsomlevesben, húsos-zöldséges rizses mixben pláne (így még rizottónak is elmegy). De ha megeszi, miért ne adhatnád éppen húslevesben? Úgysem olvad bele normál hőn, szépen megeszi mint levesbetétet.

Én egyébként nagyon vékony, pici átlátszó szeletekben is adtam neki, vagy lereszeled, és kis cm-es golyókká gyúrod, berakod a szájába. Imádta a fiam!

2010. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!