Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kétéves kislányom tiszta...

A kétéves kislányom tiszta szőr. Nyilván nem erős, kis pihék de a fehér bőrén nagyon látszik a fekete pehely és tele van a háta, lába,felkarja. Állítólag ez még kihullik. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem hullik ki, az babáknál van. Esetleg hormonzavar. Megkérdezném valakitől aki ért hozzá.
2022. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom már 6 éves, de a háta neki is szőrös még. Szőrtelen sose lesz egy gyerek sem!
2022. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a szőrtelenség érdekel,tudom hogy az ember alapvetően szőrös. Hanem ez a mennyiség kihullik -e még. Gyerekorvos szerint ki, nagyszülők szerint ki de én izgulok emiatt. Gonoszak a gyerekek, a kislányom pedig nagyon érzékeny.
2022. máj. 11. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass azokra, akik azt mondják, ne aggódj, a kislányodat meg tanítsd meg rá, hogy meg tudja védeni magát, ha piszkálják. Tudom, mennyire gonoszak tudnak lenni a gyerekek, én is kaptam belőle annak idején, de nem az a megoldás erre, hogy elfogadjuk, hogy a gyerek érzékeny, annál jobban beleállnak.
2022. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még van idő a közösségbe kerülésig. Onnantól kezdve pedig az óvónő feladata elfogadtatni a gyerekekkel, hogy mindannyian kicsit mások vagyunk. Valakinek a füle elálló, valakinek a fogai állnak furán, valakinek ducibb a társainál, valaki szőrösebb. Szerintem túlgondolod ezt az egészet! A kisgyerekek pont, hogy elfogadóak. Tinédzser korban kell majd résen lenni, mert ott màr hamarabb megszégyenítik egymást...
2022. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az én lányom hároméves, és neki is szőrös a háta, homloka és egy kicsit a lábszára és a karja. Tervezem, hogy elmegyünk endokrinológiára, egyelőre még nem kértem időpontot, de ha meglesz a vizsgálat, írok majd, hátha segít.
2022. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6! A lábszár és a kar normális, ha szőrös. Az mindig is szőrös lesz.
2022. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az arcom is pihés felnőttként. Sok embernek látszik, általában azoknak, akiknek vastagabbak a hajszálaik, jó minőségű a hajuk. Lányomon minimális pihék vannak, neki a hajszálai is vékonyak-áltagosak. Aki szőrös típus, az nem beteg, itt az országban kb az emberek negyede, a világon meg az emberek harmada:)
2022. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem lányként gyakorlatilag a teljes testem szőrös,mindig is ilyen volt,csak most már jobban. Anya azt mondja,kislányként is ilyen voltam,ez alkati,genetikai dolog,volt velem orvosnál annó...
2022. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem erős a hajam, mégsem vagyok erősen szőrös, sőt, van, ahol kifejezetten gyenge még most közel a 40-hez is. Egyébként van olyan erős szőrösség, ami viszont rendellenesség, de a kérdésből nekem nem az jön le, hogy erről lenne szó.
2022. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!