Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,8 százalékos tejet lehet...

3,8 százalékos tejet lehet adni 18 honaposnak? Felforralás nélkül? Nem erös neki, nem kéne 1,5 set adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig másfél százalékosat veszek magamnak ha az van azt kap ha az apjának veszünk 2.8-ast abból kap.


Nem hiszem hogy túl erős lenne ki kell próbálni melyik jön be neki.

2011. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Boltit nem kell forralni, házit viszont igen.

Én egyébként először keverném vízzel, vagy tejitallal/tápszerrel, amit eddig ivott.

2011. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk először hasmenése lett tőle, majd kevertem a 1,5 %-os tejet tápszerrel fele-fele arányban 2-3 hétig, utána kapta a 1,5 %-os tejet rendesen és nem volt semmi baja tőle..


próbáld ki először egy kisebb menyiséggel.

2011. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Először keveset adj neki,aztán ha nem lesz tőle semmi baja,akkor add nyugodtan. Azt meg felejtsd el hogy vízzel higítjuk, ez már a 21.század!(nekem ezt mondta a gyerekorvos) :)
2011. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizzel higitsad vagy ontsel hozza egy keveset a megszokott tapszerehez. En eloszor 50ml tehentejet onottem hozza a reggeli tapszerehez (250ml+50ml) es fokozatosna noveltem a tehentejet es csokkentettem a tapszert. Az elso heten csak reggel adtam, hogy lassam nem-e uti ki. Utanna mar este is kevertem. Aztan par het alatt teljsen ataltunk.

A 3,8%-os tej az jo. A babaknak nem kell a kivont zsirtartalmu. Azt 2 eves kor utan szoktak ajanlani. A szervezetuknek szuksege van a zsiradekra, kell nekik a kaloriadus bevitel. Ugyhogy nyugodtan add csak. boltit nem kell forralni ahogyan mar irtak.

2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves korától a 4,2 %-os házi tejet issza forralva. Ha boltit veszek, akkor neki csakis a 3,5%-ost veszem. Babáknak/kisgyerekeknek minél magasabb a zsírtartalma, annál jobb.
2011. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!