Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarországon ha megszületik...

Magyarországon ha megszületik a baba, mennyi idő alatt kapom kézbe a születési anyakönyvi kivonatot? Ez után intézett valaki a babának útlevelet? Mennyi idő alatt lett meg?

Figyelt kérdés
Persze nem egy hetes babával akarok utazni majd de érdekelne mi az első időpont amire mindezt el tudjuk intézni.
2008. dec. 18. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a születésétől számított 10ik munkanaptól lehetett menni a születési anyakönyvi kivonat ért. Én a 9ker-ben a Szent István Kórházban szűltem.Az útlevél,meg úgy tudom ugyan annyi idő alatt készül el mint neked,csak a meigényléséhez kell mindkét szülő.
2008. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Miskolcon szültem, ott még a kórházban megkaptam az anyakönyvi kivonatot, mielött hazaengedtek, 3 nap alatt volt kész. Az útlevél szerintem 2-3 hét maximum.
2008. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Keszthelyen szeretnék majd szülni.
2008. dec. 18. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szuletesi anyakonyvi kivonat kb. 1 het, utana azonnal mehettek az okmanyirodaba fenykepezkedni az utlevelhez. Az utlevelet kerheted gyorsitottan, ugy talan 2 nap alatt megkuldik, amugy kb. 1 het.
2008. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én másnap megkaptam. Útlevél gondolom a szokásos átfutási idővel igényelhető, min. 1 hét.
2008. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!