Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5hónapos kisfiam részére...

6,5hónapos kisfiam részére Hallásvédő zajvédő fültokot szeretnék rendelni,venni.(nem akarom a legolcsóbbat nehogy gagyi lehyen és halláskárosodása legyen) Mit javasolsz honnan?🤷‍♀️

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne vidd túl zajos helyre, tekerd le a tévét, rádiót.
2022. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Gondolod, hogy megtűri magán? Az én 6 hónaposom a napkalapot is leveszi, vagy ha kötős és nem tudja, akkor addig piszkálja, tépi, gyűri, húzogatja míg ki nem kötődik.
2022. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel is tönkremenne a hallása, mert nem szokja meg, hogy hall hangokat.

NE vidd olyan helyre, ahol hangos zaj van, a normál élettel járó hangok meg hozzátartoznak a normális fejlödéshez.

2022. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a kérdésre is választ kapj: alpine muffy baby szerintem nagyon jó. Fejpánttal van rögzítve. Arra nincs garancia persze, hogy elviseli-e, de egy próbát megér.
2022. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Brendonban pl lehet kapni.

Neten meg van a google nevű cucc, oda beírod hogy gyerek hallásvédő, es fog mutatni rengeteget, bébinek is, kisgyereknek is. ( Én kipróbáltam, és tényleg mutatott hallásvédőket 🙆)

2022. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
5. És te még sosem kértél tanácsot milyen márkát, hol vegyél? Amikor a brendonban van vagy 15 féle? Nem értem miért kell bántani a kérdezőt ennyire. Annak is leszeditek a fejét aki babakocsiról kérdez?
2022. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

6,os ott van hogy brendonbol.

Mi vagy te, valami békefenntartó?

Már bocs.

2022. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
7. Nem, csak annyira bánt ez a sok gyűlölet ami süt belőletek. Miért nem lehet normálisan segíteni, miért kell folyton csak okoskodni? De ha ettől jobb a lelkednek hajrá! Már bocs..
2022. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat...

(Igen a brendonosfejpántossal szemeztem én is :)

Vész esetén a táskájában hordanám,mert multkor a majálison nappal úgy jártunk,hogy az esti koncira elkezdtek hangolni szépen..s igyekeztünk akkor a kocsihoz leléptünk..Nos ilyen esetre tartogatnám..

Köszi a kioktatást...sosem szoktam itt kérdezgetni amúgy..ja s ilyen alapon szűnjön meg ezaz oldal mert mindenki is használja a google-t...ennyi :) :/ 👍🥴🙃

2022. máj. 12. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Első gyerek, ugye?
2022. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!