Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra milyen ajándék...

Első szülinapra milyen ajándékot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami hasznos is és a gyerek is szereti.
2010. szept. 17. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon praktikus első szülinapra a golyó vezető (fából) [link] , több féle kiadás és nehézség van. Fischer Price-os tanuló szék, bébi taxi, fa kockák, fából vannak ilyen állatos útkeresők [link] . Ha kislány akkor a lehetőség korlátlan,kis babakocsi, bevásárló kocsi műanyag kellékekkel, takarító kocsi (a gyerekek ennyi idősen imádnak tologatni, meg utánozni a szüleiket, meg persze később is), kis vasalót, porszívót, kis konyhát. Az én lányom 1 szülinapjára fogja megkapni az első komolyabb babáját BabyBorn, Chuchu vagy valami hasonló amihez aztán sok sok kelléket tudunk majd venni neki!

Fiúnak lehet kis fa vonatot sínnel, később lehet hozzá venni kis növényeket házikókat állatokat emberkéket, barkács készlet, barkács asztal.

Nézz körül ezeken az oldalakon:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak vízidobot, csörgődobot, xilofont vettünk. Egész nap le sem teszi ezeket, pedig már 2 hete. Aztán kapott Simba állatfarmot (állatot megnyomja és kiadja a hangját), ezt is imádja, nagyon szereti a zenéjét. Ami még bejött neki: a csúszda.

Remélem segíthettem és boldog szülinapot!

2010. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A golyós vezetőhöz és az állatlabirintushoz még nem túl kicsi? Mintha a barátnőm 3 éves lányánál láttam volna ilyen vezetőt... Amúgy kisfiú, úgyhogy még a dömperre gondoltam, és az alagutas sátorra. De az állathangos is jónak tűnik.
2010. szept. 17. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az én véleményem szerint a golyóvezető, 1 másfél év körül már tökéletes. Szerintem az a lényege hogy a gyerek rájöjjön hogyan kell végigvezetni, egy 3 éves gyerek már simán végigvezeti, de ez az én véleményem.

Az egyik ismerősöm babája 1 éves és már próbálkozik vele, olyan aranyos.

2010. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem olyat veszek neki+sátrat alagúttal. Köszi a válaszokat:)
2010. szept. 19. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Hintaló
2010. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál ilyenkor jött az autómánia. Dömper, talicska, vonat. Mindenféle járgány, kismotor például, a lényeg, hogy ne legyenek pici alkatrészek benne, és totál műanyag legyen.

A legjobb műanyag, amiből a dömper is van, az nem annyira törékeny. Sok lendkerekes autó törik el 24 órán belül. :(

2010. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi homokozó szettet veszünk (kisdömper és tele van formákkal), cikicaki labdát és kismotort.
2010. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom triciglit (is) kapott,és imádja!

Mondjuk ő július végi baba,így használtuk már eleget,de még ha megyünk jobb időben játszóra,mindíg azzal tesszük,és ott vagánykodik benne... :) Még nem volt olyan játszós napunk,hogy ne kérdezték meg a gyerekek,hogy kipróbálhatják-e,tehát a nagyobbak is szeretik.. :)

Azonkívül kapott még egy Fp golyópályát,amivel azóta is szeret játszani,vagy a könyveket is szívesen lapozgatja,vagy egy labdának soha nem lehet nemet mondani ugye.. :) Járássegítős kismotor. Az sem rossz! A kislányom pl most úgy szereti... :) Mindjárt belinkelem őket,csak rákeresek... :)

Én pl ezt vettem meg ,használtan már ugye nem is olyan húzós az ára... :) : [link]

a motorra hirtelen ezt az oldalt találtam,de biztos teszveszen,vagy vaterán egy csomó van.. :)

[link]

2010. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!