Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Arctartás (fej rendellenes...

Arctartás (fej rendellenes tartása) miatt császárral született első gyermekem. Szerintetek melyik orvos vállalna Bp-en programozott császárt? Kit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy javasoljatok olyan kórházat, orvost, aki szerintetek tényleg maximálisan odafigyel a babára és az anyára is, és aki az előzmények miatt valószínűleg ismét császározna!
2011. jan. 18. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így látatlanban senki nem fog ajánlani Neked ilyen dokit,mivel ez nem túl legális,még ha be is esel az egyikhez az utcáról,nem fogja azt mondani egyből,hogy:jaj,drága asszonyom,persze,jöjjön csak X összegért megcsinálom.Az én dokim maximálisan odafigyel a babára és a mamára is(én és az egyik barátnőm is 2-2 babát szültünk nála,több ismerősöm is legalább 1-et),ettől függetlenül nem fogom Őt ajánlani(pont azért,hogy ne legyen belőle baja).
2011. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja,én mindkétszer hüvelyi úton,a barátnőm császárral,de meg volt rá az oka.És szerintem ilyen előzmény miatt nem császározna meg.
2011. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Ne haragudj, de ha Te keresztülmentél volna annyi mindenen, amin a babám és én, akkor talán Te is feltennéd magadnak vagy a nyilvánosságnak azt a kérdést, amit én feltettem. Nem hiszem, hogy bármi illegálisat kérdeztem ezzel, tudok róla, hogy korábbi császár és problémás szülés miatt igenis szoktak második esetben is császározni az orvosok, csupán a javaslatokra volna szükségem, nem pedig kioktatásra, ne haragudj! Remélem, hogy lesz, aki értékelhető választ küld a kérdésemre.
2011. jan. 18. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én maximálisan megértelek. Én hüvelyi úton szültem, de most nem részletezek semmit... Megint babát várok és az előzmények miatt félek eléggé. Én nem Bp.-en lakom, de azt tudom ajánlani, beszélj egy megbízható szülésznővel (én a volt fogadott szülésznőmmel fogok beszélni), ők tudják, mi a dörgés. Remélem jó az ötlet!

2011. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orvosok többsége odafigyel, és HA SZÜKSÉGES meg fog császározni. A hasi műtét nem kívánság óhaj sóhaj kérdése.
2011. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértem, hogy aggódsz. De nagyon nem kell tartanod a hüvelyi szüléstől, azt mondják általában, hogy ha az első császár volt, akkor csak akkor van esélyed a hüvelyi szülésre, ha rohamosan beindul a dolog otthon.


Mivel a magyarországi szülések 33%-a császár, nem valószínű, hogy veled akarják javítania statisztikát. Keresve lehet olyna dokit találni, aki nem császározni akar majd, ne aggódj.

Olyan tényleg nincs, hogy első gyereket csak úgy császároznak, mert a mama parázik, de császározott mama második szülésénél megkérdezik általában, hogy mire vágysz és találnak okot a császárra.

Nekem az első császár volt, minden vágyam megszülni a másodikat, de sajnos tudom, hogy nem túl valószínű, hogy a dokim hagyja.

2011. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik dokihoz mégy, a vajúdás alatt mondd meg neki, hogy nagyon fáj, feszül a heged, azonnal meg fog császározni.
2011. jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem nagyon értelek benneteket! Ugy csináltok mintha nem lenne olyan doki aki igenis ha a kismama kéri akkor megcsászározza!! Nem értem miért vagytok ezen kiakadva! A másik meg az hogy császár után általában császárnak indul a szülés...!!!


Merre laksz kedves kérdező? Pesten az egyik kerületi SZTK ban van/volt az én dokim...! Őt tudom ajánlani...pénzért bármit!:S

2011. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most nézem pesti dokit keresel:)! Irj privit! Mondom az orvos nevét, és hogy hol találod meg, meg mennyiért...!
2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Soha nem szoktam fórumokban írni, de ezt már nem hagyhattam!Én teljesen átérzem a helyzeted, mert velem ugyanez történt és én is szeretnék mégegy babát, de ugyancsak császárral.Azt hiszem olyanoknak akik nem éltek ilyen kínkeserves vajúdást /én:27 órás/ aztán sürgősségi császárt nincs joguk véleményt alkotni és hangoztatni.Minek írnak be olyanok akik nem segítő szándékkal írnak hanem itélkeznek mindenfajta hasonló tapasztalat nélkül.Szégyeljék magukat és azt hiszem enyhén fogalmaztam.Foglalkozzanak inkább mással!Egyébként meg azt mondták, hogy valószínű a második gyermeknél is ugyanez lenne.

2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!