Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hülye kérdés, bocsi de...

Lehet hülye kérdés, bocsi de 9 hónaposom mindent megeszik. A citromot is és szinte alig húzta össze a száját. Nem volt olyan étel amit nem evett volna meg. Vajon ennyire szereti a hasát vagy nem érzékel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak erdeklodo és nyitott?
2022. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is megevett mindent, a citromot is:D Azt gondoltam valamit nagyon jól csinálok.Aztán valamikor 2.5 évesen először csak húst akart enni, utána meg csak zöldséget és húst semmit, aztán most ott tarunk, hogy mikor mit hajlandó.Van hogy az állaga nem tetszik, van hogy a színe.Van hogy egyszerűen csak a fejébe veszi, hogy ezt vagy azt nem szereti és akkor egy ideig nem eszi.Össze vissza válogat.:D 4 éves és még tart sajna.Szóval bajnak nem baj, de nem biztos hogy ilyen marad.
2022. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is olyan másfél-két év körül lettek válogatósak, addig mindent megettek. Aztán ovi végére meg fokozatosan kinőtték.
2022. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyerek szereti a citromot. Mi a baj ezzel? 😀
2022. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam, de remelem ilyen jó étvágyú marad ☺️ Azt gondolnám túl savanyú nekik, mint ahogy nekünk is, de ezek szerint tényleg szeretik
2022. máj. 17. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kicsi koromban kiskanállal ettem a citromot :-) Szerettem nagyon. Szerencsére a fogaimnak nem lett baja tőle.
2022. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!