Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a megfázós időben...

Ebben a megfázós időben hogyan védhetném meg jobban a kislányom a betegségektől? Náthás vagyok és fáj a torkom is. Elkaphatja a babám? Mit szedjek, hogy elmúljon? Szoptatok, a babám 3,5 hónapos

Figyelt kérdés
Én vitaminos pezsgőtablettákra gondoltam,vagy van más tippetek is?
2010. szept. 18. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Homeopátiás Oscillococcinum (babának is lehet adni megelőzésképpen napi 1 tartály 3 napig, neked pedig az első napon 3 tartály, második napon 2 tartály, harmadik napon 1 tartály), és neked ezen felül Coryzalia (szintén homeós bogyó, 5x1 szemet elszopogatni).

Igyál mézes hársfa teát, és szopogass el egy citromot!

2010. szept. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és vegyél fel patikákban kapható arcmaszkot, ha a babád a kezedben van, és természetesen gyakrabban moss kezet (de gondolom ezt mondanom sem kell).
2010. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a maszkot javasolták, illetve hogy párologtassak levendula, citromfű illóolajat, fertőtlenítő hatásuak, és gyakran szellőztessek.
2010. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, jó, hogy mondod, eszembe jutott, hogy inhalálhatsz is. Kamillateát főzöl, belecsepegtetsz eukaliptusz illóolajat, és egy törülközővel a fejeden a forró, gőzölgő tea fölé hajolsz. Ez jól kitisztítja az orrjáratot.

A baba szobájában pedig a radiátorra tettem egy párologtatót, és abba csöpögtettem levendula és eukaliptusz olajat (ő náthás lett sajna).

2010. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a babád nem fogja el kapni, mert a tejeden keresztül ő már ellenanyaghoz jutott. Én is nagyon beteg voltam 2x is, nem szedtem semmit a szoptatás miatt, csak orrsprayt használtam az orrom miatt. Lassabban gyógyultam, de a kicsim nem kapta el. nem használtam maszkot meg ilyeneket.
2010. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!