Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszi be a szájába majd...

Miért veszi be a szájába majd köpi ki?

Figyelt kérdés
1 éves(szerintem kissé evészavaros) gyerekem, beveszi a falatot jókedvűen, megrágja alaposan, majd kiköpi. Főleg az elmúlt napokban nagyon csinálja. Iszonyat… ez miért van?
2022. máj. 23. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egész egyszerűen fogzik. Tipikus, ha túllesz rajta, majd le is nyel belőle.
2022. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, nekem fogzásnál nem csinálta ezt.

Szerintem inkább szenzorosságra utal.

2022. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Evészavaros??? Még csak most tanul enni, könyörgöm.
2022. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es, az én gyerekem meg fogzásnál csinálta, amint áttörtek, abbahagyta a köpdösést. Kérdező, ha jönnek a fogai, duzzadt az ínye, szinte biztos, hogy amiatt van. Légy türelemmel, kínáld hidegebb, könnyebben rágható dolgokkal.

Miért gondolod evészavarosnak?

2022. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a fogzósakhoz.Nálunk most a 20 hónapos is ezt csinálja,jönnek a szemfogai.
2022. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, 14 hónapos, a 4 kisőrlője és a 2 felső szemfoga jön, katasztrófa. Beveszi a szájába a falatot, aztán kiszedi a kezével és kiteszi a tányér mellé. Remélem, hogy csak a fogzás, mert előtte nagyon jó evő volt, kezdtem kétségbe esni, hogy miért csinálja ezt, de most örülök, hogy többen írjátok a fogzást :D
2022. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az evészavaros dolgot nem ehhez a témához értettem, vagyis nem erre, hogy köpdös. Tudom, hogy miről beszélek kedves 3-as…
2022. máj. 23. 21:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi, hogy leírtátok, mások furán néznek ilyenkor a gyerekemre. Várok akkor, hogy vissza térjen minden a szokásos alapvető nemevéshez.
2022. máj. 23. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nemevő?
2022. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!