Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szamos habtapibol mennyi...

A szamos habtapibol mennyi idosen tudja ki venni a baba a szamokat, es ha szajaba veszi nem lessz baj?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mar 10-11 hosan szetszedte anyosomeknal. Akkor en meg otthonra nem vettem. De tanultam az esetbol nem vettem szamosat. Sok az apro darabja. Igy csillag, szivecske, negyzet, haromszog...stb formakkal vettem. Igy egyben van benne. Napjaban 6x darabokra szedi igy konnyebb osszerakni. 15 honapos most de meg mindig a szajaba veszi, igaz le nem tudna nyelni. :-)
2014. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 hónapos, és folyamatosan kiszedi az apró darabokat. (Állatos).

Szájábaveszi és rágja.

Én azzal oldottam meg, hogy a hátulját leragadztottam, így ma màr nemtudta kiszrdni őket:D

2014. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7 hósan, amikor kapta, szét is tudta szedni.

De nem számos, hanem járműves (Auchan-os).

Néha rágcsálja, de nem hinném, hogy baja lesz tőle. (Darabokat eddig nem rágott ki belőle, 1 éves most).

2014. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már 4 hósan szétszedte a habtapi szőnyeget rendszeresen. az apróbb darabokat kivettük belőle, nehogy lenyelje, de nem sok volt ilyen. A nagyokat rágcsálja, de darabokat még nem harapott ki belőlük, mondjuk nincs is csak két aprócska foga.
2014. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!