Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aluszekony étvagytalan baba...

Aluszekony étvagytalan baba beteg lehet ?

Figyelt kérdés

laza nincs ..alltalaban nem alszik valami jol sot volt olyan hogy napi 1 orat..kicsit hasfajos is szegenykem

2 napja egesz nap alszik es csak a felet cicizik mint amennyit szokott ...lehet beteg ? vagy a front ?



#baba #beteg #aluszekony
2022. máj. 26. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Oltást nem kapott mostanság? Pisi-kaki rendben?
2022. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

6 hetes ..nem kapott kedden latta gyerekorvosmindent rendben latott..

pisi kaki is rendeben van

2022. máj. 26. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Esetleg a foga?

Növekedési ugrásra gondolok még de akkor többet enni nem kevesebbet.

2022. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon furcsa 20 p fel orat szokott cicizni most meg alig 10 perceket ..bufiztetesnel bufizik akkor jol lakik nem ?
2022. máj. 26. 14:37
 5/10 A kérdező kommentje:
nem latom hogy feheredne a inye ..
2022. máj. 26. 14:37
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod
2022. máj. 26. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lakik jól a büfitől. Mármint nekem ez soha nem jutott eszembe.
2022. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet bújkál benne valami, de egy 6 hetes baba még nagyon pici. Ezek a dolgok egyik pillanatról a másikra is változhatnak (alvás, evés..), anélkül hogy bármi baja lenne. Ha van elég pisis pelus, és amikor fent van, jókedvű, én nem aggódnék.
2022. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hetes, tegnap óta többet alszik, mint szokott, enni viszont az enyém eszik, amennyit eddig is. Én az időjárásra fogtam eddig. Ha ébrenlétkor nem nyűgös, akkor valószínűleg nincs gond.
2022. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet azért eszik “kevesebbet”, mert megtanult helyesen szopizni? Így sokkal ügyesebben és gyorsabban jól laknak és lehet csak neked tűnik úgy, hogy keveset eszik. Ha méred akár egy hét alatt is láthatod, hogy csökkent-e a súlya és tényleg keveset eszik vagy ellenkezőleg. Vagy tényleg növekedési ugrás előtt áll, nemsokára meg nonstop cicin akar lógni és most úgymond rákészül. Vagy már lehet túl is van rajta csak mivel rossz alvó is így nehezebb észrevenni és viszont akkor most piheni ki a sok ébrenlétet stb. De nem gondolnám, hogy beteg, ha amúgy minden rendben. Vannak ilyen időszakok, időjárás is zavarhatja.
2022. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!