Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond ha 17 honapos baba...

Nagy gond ha 17 honapos baba nem mutogat kint targyakra? Kutyara, fakra, felhöre peldaul?

Figyelt kérdés
Bent mutogat az orara, ajtora, ablakra pl. Kepes könyvbe mjtogatja az allatokat. Eszre vettem, hogy kint viszont nem mutogat. A kutyanak azt mondja vau vau peldaul de nem mutat ra. Ha egy ferfit lat pl azt mondja hogy báti de nem mutat ra
2022. máj. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gond. Ne aggodj :)
2022. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A latasaval azert gondolom hogy nincs gond mert az egen repülö madarat meg latja es hajtja hogy hess, ezt a mama tanitotta nekik mert a madar meg eszi a tyuktol azbetelt es el kell hessegetni, azota hajtja a madarakat es ha tyukot lat füvet szed es oda dobja
2022. máj. 26. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos? Nem zavar, hogy igy írod, félreértés ne essék :), csak másnál is láttam, és nem értem, ilyenkor már miért hónapba írjàtok.
2022. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem zavar :)

Igy van a kis könyveben is amivel az orvoshoz jarok. Termeszetesen 2 eves kor utan mar nem fogom honapokba ki szamolni. De 2 eves kor alatt a fejlödesben minden honap szamit, lehet egy 17 honapos baba mar 18 honapos korara sokkal többet fog tudni.

2022. máj. 27. 09:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!