Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra megutáltak a fürdést, eddig imádta nem értem mi lehet a probléma. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben ? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Fürdetés ,

2022. máj. 29. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a hajmosással van ez egy hónapja. Várom hogy elmúljon.
2022. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nem vagyok szülő, de gyerek voltam és emlékszem . Dobd fel a fürdőzést, lehet kapni állat formájú fürdő olajat, fürdő So, fürdő bomba, kedvenc mese figurás tusfürdő, vagy valami játék . Egyébként én akkor utaltam meg, ha csípett a tusfürdő , de attól fürödtem, de nem kedveltem már annyira az egészet . ( intim területen kiskorban is tud erősen csípni a nem

Megfelelő tusfürdő) Esetleg ezt próbáld meg lecserélni ph barátra, hátha az. Ha nem akkor az előbbi tanacsaim, próbálj játékot vinni a fürdésbe.

2022. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszületnek van amelyik el. Is alszik fürdetés közben, aztán hirtelen utálják, ez eltart évekig is hullámokban vagy közben ordít vagy előtte.


Aztán hirtelen meg abbahagyja az ordítást és jól eljátszik közben


Ez ilyen, de vannak ritka kivételek

2022. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!