Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet az,hogy egyik...

Mitől lehet az,hogy egyik pillanatról a másikra, elkezd nagyon fájni a bal szemem, és utána nagyon könnyezik,és könnyezés közben még jobban fáj? Soha nem volt ilyen problémám, az idén márciusban volt kötőhártya gyulladásom,azóta van ez.

Figyelt kérdés

Vannak napok, amikor semmi baja a szememnek, majd hirtelen kezdődik újra a fájás. Ilyenkor elég véreres is lesz a szemgolyóm.

Mi a fene lehet ez?

Amikor elkezd könnyezni, akkor olyan szinten,hogy nem is látok, összefolyik minden előttem.


2020. nov. 13. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen zöldhályogod? Ezek a tünetek eléggé glaucomára utalnak. Menj szemészetre, mert azt kezelni kell, ha pedig más valami, azt is.
2020. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy a szemem egyébként külsőre abszolút egészségesnek tűnik. Általában, ha nem jönnek elő ezek a tünetek, akkor se nem piros, vagy hasonló.
2020. nov. 13. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak se, akinek glaucomája van. Menj orvoshoz, mindenképp. 1es voltam.
2020. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
nekem igy kezdődött a koronavírus, meg a tesómnak is
2020. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvastam hogy hugh grantnek is szemproblémai voltak mikor covidos volt


De persze nem biztos

2020. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!