Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossátok a babaruhákat?...

Hogyan mossátok a babaruhákat?Az a bajom hogy sokára jön össze egy töltet babaruha,nyilván foltot kèzzel kiszedem,de a rövid program kis töltet,csak max 30 fokos,ami 40-60 fok,az majd 1,5-2 óra,ami sok ..összevárjátok több napi cuccot beáztatva?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Együtt a mi ruhánkkal.
2022. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn is együtt mostam a miénkkel.
2022. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Együtt a mienkkel
2022. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első kb 6 hónapban külön mostam, mert szinte csak fehér és világos ruhája volt (nekünk meg szinte csak sötét és fekete van). Meg sok volt a textilpelenka a bukások/reflux miatt. Így hamar összejött az egy adag mosás. Aztán amikor már nem volt annyi textilpelenka, meg több lett a színes cucca ment a miénkhez színfogó kendővel.
2022. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Én külön mosom a miénktől, összevárom. 1,5-2 hetente mosok egy világos és egy sötét adagot. Ha kevés jön össze, akkor mindig bedobok mellé valami takarót, plüsst, párnát, játékot.
2022. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mèg csak 5 hetes.. nem lesz baja baba bőrènek? Vasaljàtok a ruhácskàkat utána,vagy ecetet használtok öblîtèsnek?valahogy fertőtlenîteni kell ..
2022. jún. 1. 15:12
 7/17 A kérdező kommentje:
2 hetente?? ès ami beáztatós mert lebukta lebüfizte, Stb? Beáztatva áll 1,5 hètig pl??
2022. jún. 1. 15:15
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Sose vasaltam. Àllitòlag az ecet marhatja a mosògèp nèhàny alkatrèszèt rozsdàsithatja.
2022. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy áll beáztatva. Kiszedem a foltot, megszárad a fürdőben, megy a szennyesbe, és ha összejön a mosás be a gépbe. Mikor ilyen kicsi volt hetente ment 2 adag, most már nagyobb. #5
2022. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ès hány fokon ? Èn 40 fokon szoktam amúgy,de az mèg nem fogja fertőtleníteni ...vasalni meg nincs időm ,sír ha nem kèzben van 😳vagy cicin 😌 Amúgy nem èrzèkeny a bőre úgy látom .Kèzzel mosok ha pár db van csak ,de az se fertőtleníti sajna , egyáltalán nincs ez a fertőtlenítgetès túl hypeolva??? Mitől fog megerősödni az immunrendszere? Az èn ruhámhoz is hozzáèr meg a kanapèhoz stb ,nem fertőtlenítünk mindent ....nem is lehet szerintem
2022. jún. 1. 15:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!