Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell vagy nem kell?

Kell vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy Magyarországon megkell legyen a templomi esküvő a baba keresztelőjéhez? Polgári az megvan


2022. jún. 2. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kell,hogy legalább az egyik szülő meglegyen keresztelve.
2022. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez sem igazán kell de plusz pont a lelkész felé 😉
2022. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben van

Köszönöm

2022. jún. 2. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is most el kell( ez tényleg kell) mennünk misére, utána beszélgetni fogunk a lelkésszel és utána is vár minket, mert nem akar úgy keresztelni hogy utána be sem tesszük a lábunkat a templomba. Megértem az ő álláspontját is. De ez pap/lelkész függő.
2022. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút pap függő. Van olyan aki esketni se akar úgy, ha az egyik fél nincs megkeresztelvee sőt én olyat is hallottam, ahol a vőlegénynek meg kellett bérmálkozni, mert a pap nem volt hajlandó úgy össze adni, ugyanis ő korábban csak elsőáldozó volt
2022. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azigen

Hat kiderül majd

Köszönöm szépen a válaszokat

2022. jún. 2. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!Nekunk a katolikus pap meg keresztelte,pedig akkor még házasok sem voltunk.A református pap csak házasok gyerekét kereszteli,de oda sem kellett volna a templomi.
2022. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!