Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak az számít sírni...

Tényleg csak az számít sírni hagyásnak ha minimum fél órát sír tök egyedül és így alszik el?

Figyelt kérdés
Pl ha csak 25 perc után érek oda az nem? Vagy ha egy órát sír miközben beszélek hozzá? Vagy ha nem szólok hozzá csak ott vagyok hogy lásson ha kinyitja a szemét? Vagy ha hamarabb elalszik valamit rágcsálva vagy a hintájában?
2022. jún. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
🤦🤦🤦
2022. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ha sír a gyerek, nincs halaszthatatlan mas dolgod (pl. nagytesó fenekét törlöd, wc-n ülsz, másik gyereked mented veszélytől; de hazimunka nem ide tartozik) és mégsem a gyerekkel törődsz, az sírni hagyás. A mindent végigpróbaltál, és tovabb zokog ankarjaidban , az nem sírni hagyás.

Ha direkr húzod az időt, hogy mikor mész oda hozzá, az sírni hagyás.

2022. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mit kell ezen ennyit spekulálni jóég!!!!!!!! Ne hagyd sírni. Pont. Nem kell példákat gyártani, meg perceket számolni...

2esnek igaza van.

2022. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha semmilyen módon nem reagálsz a sírására, azzal okozol gondot.

Én is volt, hogy nem rögtön ugrottam, mert ültem a vécén, vagy elmostam még azt az egy kanalat, vagy megmostam a fogam, mert már nekikezdtem. De szóltam hozzá, hallotta a hangom.

Az altatásnál is vannak fokozatok már egészen picike korától, ha azt akarod, hogy egyedül aludjon. Először minden felsírásra bemész. Aztán vársz 1-2 percet, majd bemész hozzá, és megnyugtatod. Aztán 5 perc múlva mész csak be megnyugtatni és így tovább. Hogy tudja ott vagy, törődsz vele, de most alvásidő van.

2022. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan most pár naponta idedobod a kérdést csak picit variálsz rajta? Miért kell "megfogható" példa neked? Ha kész akarva hagyod sírni akkor van baj... Ha akkor is sír, ha már mindent megpróbáltál, az nem sírni hagyás. Ennyire egyszerű
2022. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Es mit csinalsz 25 percig, amig lilul a gyerek feje a sirastol?
2022. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi az hogy 25 petc alatt érsz oda?🤣🤦🤦Honnan?A babám mindig velem van,amíg alszik,pikk pakk elintézem a dolgom!Ha sír dobok el mindent,mert ő az első.Szerencsétlen baba!🤦🤦
2022. jún. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!