Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tapsol 6 honaposan a...

Miért tapsol 6 honaposan a babám folyton?

Figyelt kérdés
Normális,hogy egy 6 hos baba tapsol? Volt valakinél ilyen? Én megvagyok ijedve,hogy ez valami kényszer mozgás.
2022. jún. 2. 20:55
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Nem,koszi!🤣

Lezártam ezt a beszélgetést…

2022. jún. 3. 06:24
 42/58 anonim ***** válasza:
26%
Ez meg hogy jött neked, hogy bipoláris, 42? Nem lehetne, hogy előbb tájékozódsz, mielőtt marhaságokat írsz?
2022. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyd,neki van valami gond az agyával🤣
2022. jún. 3. 11:40
 44/58 anonim ***** válasza:
71%
45.TÉnyleg kérdező veled sincs minden oké...nem a bipoláris válasz vagyok de durva amit itt össze hordál...
2022. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
44.Azért írtam mert tökre egyik pillanatban idegbe jön máskor meg mintha minden happy lenne...tipikus gúnyként nem kell mindent komolyan venni de azért a kérdezőnél se százas minden...
2022. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%

44..emellesleg tájékozott vagyok benne azért is kérdeztem de főleg mert itt mindenkit letámadott, még azt is aki nem rosszindulatú erre hirtelen nincs harag béke van...

azért nem az én agyammal van baj szerntem és máris letámad mindenki, direkt is írtam hogy nem támadásból írom de az én agyaammal van baj :( pedig tényleg csak érdeklődtem mert nekem annak tűnt...

2022. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
11%
meg elég sokan felpontoztak szóval nem írok marhaságokat...
2022. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
26%
Ne támadjátok le a 42-est főleg úgy hogy nem rosszindulatból írt szerintem és nem marhaság. Reagálása érthető hisz kérdező te eddig minden választ letámadtál illetve egyik választ sem fogadtad el igazán, aztán valaki megmondja a frankót az egy rosszindulatú válaszra (9) és hirtelen minden oké, nincs harag stb...Ez azért elég meredek és nem az ő agyával van baj...de te se vagy teljesen oké..
2022. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést tényleg csak puszta felvetés miatt írtam (nincs baj az agyammal) csak úgy tűnt ahogy írtam hogy ez lehet bipoláris dolog (de lehet rossz jelzőt használok) és nem rosszindulatból írtam hogy így letámadjanak...:(ez elég rosszul esett.
2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nem vagytok okésak úgy ahogy vagytok…a 9.válaszog minden ok volt,utána elinditottatok ellenem egy háborut aminek semmi értelme..már másodjára próbáltam lezárni,de ti már mindenféle elmebajos jelzőt használtok rám..akkor kinek az agyábal is vannak itt gondok? Szerintem kicsit magatokba kellene nézni..nyilván senkinek sem tetszik egy ilyesztő válasz,ezért tartottam rosszindulatunak,hogy valaki konkrétan leírt egy ilyet..h szerinte az és kész…na mindegy,de konyorgom szálljatok már le rólam,az én agyammal semmi gond nincs,de látom néhányatoknál nagy a baj!
2022. jún. 3. 14:52
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!