Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tapsol 6 honaposan a...

Miért tapsol 6 honaposan a babám folyton?

Figyelt kérdés
Normális,hogy egy 6 hos baba tapsol? Volt valakinél ilyen? Én megvagyok ijedve,hogy ez valami kényszer mozgás.
2022. jún. 2. 20:55
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:
0%
52.te nem vagy normális...
2022. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
71%
de kérdező te minden választ lehordtál még azt is ami kicsit se rosszindulatú...már az elején azért nem értettük mi a baj hogy miért vagy ingerult...
2022. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Mutasd már meg,hol hordtam le minden választ a 9.vàlaszadóig???
2022. jún. 3. 15:15
 54/58 A kérdező kommentje:
“52,te nem vagy normális”szerintem meg te nem vagy egyáltalàn normàlis és nem értesz semmihez! Hagyjatok már békén most már tényleg,ti támadtok itt állandóan és még pofáztok 20 oldalon keresztül!
2022. jún. 3. 15:17
 55/58 anonim ***** válasza:
22%
A bipoláris személyiségzavar baromian nem azt jelenti, hogy "egyik pillanatban idegbe jön máskor meg mintha minden happy lenne". Nem kéne a másikat elmezavarral vádolni!
2022. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy még mindig normális...remélem minden apróságon amit találsz a gyereken ide jössz és még kérdezgetel...és bedilizel
2022. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszoló vagyok.

Hát úgy még nem jártam, hogy 40 válasszal később is az én kommentemre utalgatnak vissza.

Kérdező! Semmi rosszindulat nem volt amögött, amit írtam. Véleményem szerint a rosszindulat az lett volna, ha mondjuk egy nyilvánvalóan beteg gyerek miatti nehéz szituáción én nevetek, kárörvendek. Ez rutinosság volt. Tömegével születnek az ehhez hasonló kérdések ugyanis, olyanba láttok bele súlyos mentális vagy mozgásszervrendszeri betegségeket, ami valójában teljesen normális. Mivel az ilyen kérdéseknél a megnyugtató kommentek után kivétel nélkül mindig rákontrázik a kérdező (ezt csináltad te is), hogy “de ez autista, de igen én sokat tudok erről, de így, de úgy”, ezért már rutinosan elejét vettem a teljesen felesleges kisregénynek azzal kapcsolatban, hogy ez egyáltalán nem autisztikus. És látod, mennyire ráhibáztam, hiszen később te magad is azt írtad, hogy erre gondoltál. Én megerősítettelek valamiben, amiről pontosan jól tudtam, hogy így is úgy is ki fogod hozni majd a kommentjeidben, majd odabiggyesztettem egy cinikus megjegyzést, jelezvén, nem megyek bele a játszmázásba, zárjuk az elején rövidre a kérdést.

2022. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Na látod,tudsz te normálisan is beszélgetni..az egészben csak ott tévedtél,hogy baromira nem mentem volna bele ebbe a témába,ahogyan te azt képzeled,sőt semennyire sem,éppen ezt emliteni sem szerettem volna,de te azonnal beírtad a szerinted nyilvánvaló képzelgésed,és ezzel elonditottál egy egész lavinát!
2022. jún. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!