Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak benthagyhat...

4 hónapos babámnak benthagyhatom a maciját éjszakára a rácsos ágyában, hogy azt rágogatva aludjon el? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan.Nagy kincs, ha van ilyen kedvenc, amivel el tud aludni. Esetleg, ha zavar a tudat, várd meg amíg mélyen alszik és akkor tedd az ágy végébe vagy vedd majd ki.
2010. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

természetesen hagyhatod, a lányomnak 2 morzsolókendője van, és még a fejére is húzza őket. nem öngyilkos típus

:-)

de komolyan. nem lesz tőle semmi baj, és ahogy az előttem szóló is írta, nagyon jó, ha van egy kedvenc plüss valami, amihez hozzábújhat, segíti az elalvásban, illetve a visszaalvásban.

2010. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem harapós,vagy igazi maci,akkor nyugodtan,semmi baj nem lesz! ;)
2010. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan! Nallunk 4 honapos kora ota van egy kedvenc nyuszi, mindig elkapja a fulet es azt szopogatja, igy alszik el. En sosem vettem ki. Volt olyan amikor ejjel felebredt de nem kellettunk neki, megtalalta a nyuszi fulet es hallottuk ahogy cuppog aztan visszaaludt.

Most 7,5 honapos de meg mindig a nyuszi a kedvenc alvotars.

Mikor etetem akkor viszont van egy ronda kockas konyhai rongy. Csak ezzel hajlando enni. Ezt fogja es neha megragcsalja aztan eszi tovabb a fozeleket vagy a gyumolcsot. Ha elveszem tolle kitor belolle a siras. Igyhagy a rongyal eszunk. Tudom ez nem ide tartozik de gondoltam leirom annyira aranyos. :) Este a nyuszi nappal a csunya rongy. :)

2010. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a múlt héten történt majdnem egy baleset ezzel kapcsolatban. A macinak uyganis kiesett az orra és a kislányom kezében maradt. Ez kívülről egy feket gomb orrocska volt, amikor kiesett, akkor látszódott, hogy csavaros. Nagy szerencsénk az volt, hogy mellette voltam, és azonnal ki tudtam venni a kezéből.

Tehát nézd meg, hogy van-e ragasztott vagy csavaros szeme, orra a macinak, akkor én nem adnám oda éjjelre neki. Ha varrott szemei vannak, akkor szerintem mehet.

Egyébként egy Winnni the Pooh maci volt a Disneytől.

2010. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
.. Winny..
2010. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább Winnie the pooh,alias Micimackó! :)
2010. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
no igen, ezt akartam írni, de belezavarodtam. a lényegen nem változtat.
2010. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, akkor ma éjszaka nem húzom ki a szájából a mackó lábát.
2010. szept. 18. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!