Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkázási módszert...

Melyik pelenkázási módszert szoktátok alkalmazni? Melyik mellett/ellen mi szól?

Figyelt kérdés

Hamarosan anya leszek (első gyerek) és oktatóvideókat néztem YT-n a pelusozással kapcsolatosan, viszont 2 féle-fajtát is láttam

1) kibontják a pelenkát, kinyitják, megnézik, végig ki van terítve, és a használtba belecsomagolják a popsitörlőt

2) kibontják, de bele se néznek egyáltalán, hanem még a pelenkával elkezdik törölgetni a gyereket, majd azonnal be is hajtják alá, mielőtt a további tisztításáokat csinálnák


Ti melyik módszerrel csináljátok? Melyik ellen milyen érvek/ellenérvek szólnak?

Hogyan lesz érdemes csinálni?


35 hkm



2022. jún. 5. 19:19
1 2
 11/12 babyboom567 ***** válasza:
78%

Én a 10-es válaszolóval értek egyet.Túltolod.

Lazíts kicsit,mert ez a legkönnyebb rész,ki fogsz készülni, ha ennyire túlagyalsz mindent.

Ráadásul nem ez a két opció van, hanem pl a nyakig kakás rész is,mikor ruhástól rakod a zuhany alá,és megpróbálod elkerülni, hogy a haja is olyan legyen.

Vagy pl a hasmenéses/kicsípetpiros fenék, amikor a gyerek üvölt mert annyira fáj neki.

Vagy a mozgásfejlődéses/dackorszakos kisgyerek, akinél 3 emberes a pelusozás ,mert nem akarja hagyni.Hidd el nekem, hogy pont le fogod sz..rni,hogy milyen módszer, csak kerüljön rá a tiszta pelus végre.

2022. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősöm gyereke szó szerint keresztbe fosta a szobát a szemközti falig ,plusz anyukát is telibe találta 😅 marhára nem az fog érdekelni melyik technikát használd.
2022. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!