Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha adhatok kimagozott...

Néha adhatok kimagozott mandarint a 10 hónapos babámnak? Imádta mikor megnyalattam vele

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát déli gyümik egy éves kor után...de ha már esztek rég mást sztem kimagvazva és, hártyáját leszedve adhatsz neki kicsit
2008. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Csak 1éves kor után szabad a cirusokat adni!

Az hogy megnyalva ízlett neki, az egy dolog!

Az enyém a túrórudiba nyalt bele, ízlett neki, mégsem kap 8 hónaposan...

2008. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is 10 hónapos a kislányom, simán odaadom neki. Egy darabig a hártyát kiszedtem a szájából miután kiszívta a nedvet, de már azt is megrágja..
2008. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes sietni vele, fog még sokszor kapni:)

Unokaöcsém 3 éves, szereti, de sokat nem kaphat,mert kiütéses lesz a szája környéke tőle (mondjuk hajlamos i ilyenekre)

2008. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha már evett és nem lett tőle baja, akkor most már adhatok neki nyugodtan.

(Nagyszülőknél volt és ők adtak neki, ezért kérdeztem a védőnőt, hogy elvileg mikortól lehetne neki adni, illetve ez később okozhat-e gondot. Azt mondta okozott volna már akkor.)

2008. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
2.válaszolónak! Ha Te ilyen "okos" vagy, miért nyalattad meg a 8 hós gyerekeddel a túró rudit???
2008. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "okos" csupán a családomban van akinek ilyen súlyos allergiája van a gyümölcstől...

A túró rudit meg nem direktbe nyalta... és túrót már kapott előtte is... De nem én tettem fel a kérdést, hogy kötözködj velem...

Ja, a második vagyok, akit lepontoztak

2008. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!