Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a fiam elmúlt...

Normális, hogy a fiam elmúlt már 8 hónapos és még mindig nagyon sokat bukik?

Figyelt kérdés
Minden evés után többször is bukik, 3 étkezés már kivan váltva, de a pürék után is bukik. Pár óra után meg vízszerű folyadék jön vissza neki amit nyeldekel. Főleg ha hason van(nem hasra teszem le evés után, de izgő-mozgó és egyből átfordul).

2022. jún. 10. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Már múlnia kéne szerintem, az én lányom nagyon bukós baba volt, még tápszerből is a BEBA HA AR-t ette, mert a többi orrán száján jött, de ennyi idősen már nem bukott.
2022. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő is BEBA HA Ar-t eszik. De ettől is bukik 😏
2022. jún. 10. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamennyit ő is bukott tőle, de jóval kevesebbet, mint a többi tápszerből. Viszont 8 hónaposan ő már nem bukott, de ezek szerint minden baba más.
2022. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
adj neki már normális kaját tejbegríz stb
2022. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ez reflux lesz.
2022. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én babám refluxos. Amíg csak szoptattam, sugárban hányt folyamatosan szegényke. Amióta elkezdtük a hozzátáplálást, lényegesen jobb a helyzet. Már vannak napok, amikor kisebb bukás sincs. De most ebben a tikkasztó hőségben megint mindennaposak a bukások. Pedig már 1 éves.
2022. jún. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tejbegríz is visszajön neki.. A darabos ételektől meg öklendezik. Reflux elleni gyógyszert kapott 6 hónapos korában 5 hétig,de nem lett jobb.
2022. jún. 11. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a hozzátáplálást mondanam. Ha a darabos puretol oklendezik, akkor kezdj mondjuk kukival. Az elolvad a szájban. A Tescoba van hosszú rudban és sótlan. Minél később kezded a darabost, annál nehezebb lesz raszoktatni. Tapasztalatból írom. Az első fiammal kinlodtam, ő is oklendezett hányt... A másodiknak meg már direkt nem adtam puret, csak villával tört dolgokat. Vele álom a hozzátáplálás. A másik a nutriton sűrítő, ami nálunk bevalt. Mondjuk nem ar tápot eszik a fiam.
2022. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A hozzátáplálással jól állunk, 3x étkezés kivan váltva. Tízóraizni tejpépet szokott(gyümölccsel vagy anélkül) ebédre zöldség hússal, uzsonna meg általában gyümölcspüré babakeksszel vagy zabbal. Reggel este tápszer.

De sajnos minden étkezés után visszajön neki párszor.

2022. jún. 11. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a probléma.

Evés után ölemben ül, vagy a szőnyegen játszik amíg jön büfi. Ha az kimarad, jön vissza a kaja fél óra múlva.

Én még azt is észrevettem, hogy ha iszik evés után egyből, attól rosszabb.

2022. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!