Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat álmodhatott? Kisfiam...

Rosszat álmodhatott? Kisfiam 18 hónapos, éjjel 2-kor iszonyatos üvöltésre keltem.

Figyelt kérdés
Mellettem alszik a nagy ágyon, csak sírt, sírt, forgolódott az ágyon, össze-vissza hánykolódott s közbe csak üvöltött.Szopizni se akart (mert még szopik) ha meg fel akartam venni még jobban üvöltött s lökte el magát.Rosszat álmodott volna?Ennyire?Annyira megijedtem, h mi lehet vele.Olyan volt tisztára mint aki rohamot kapott.Alig tudtam megnyugtatni.1O percig tarthatott-de örökkévalóságnak tűnt.Már gondoltam i kéne hívni az orvost.Közben persze ébren volt, szóval nem álmában csinálta.Negyen 4-kor aludt vissza nagy nehezen.Történt már ilyen mással vagy hasonló?Félek az éjszakától!!
2010. szept. 19. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt teljesen ébren, hanem félálomban, még a rossz álom hatása alatt. Ilyen előfordul babáknál. Máskor, ha ilyen van, legjobb, ha segítesz neki teljesen felébredni, akkor hamarabb magához tér. Ne sötétben akard megnyugtatni, altatgatni, hanem kapcsold fel a villanyt, beszélj hozzá, esetleg egy kis hideg vízzel mosd meg az arcát, egy szóval ébreszd fel!
2010. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van! mindenképpen fel kell ébreszteni! Mert csak nyugtalan lesz, ha nem kelted fel.
2010. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Pedig ébren volt, mert a férjem felvette az ölébe, átvittük a másik szobába is, ahol felkapcsolva volt a villany, zenét is raktam be neki (nagyon imádja) s az se használt, csak lökte el az apját magától, s mikor én át akartam venni, akkor meg tőlem húzódott el.Nagyon rémisztő volt az arca-teljesen zavarodott.Férjem is azt mondta még az álom hatása alatt lehetett.Aztán visszavittük a szobába s szopizás közbe nyugodott meg.Ilyen rosszat is tudnak már álmodni ilyen kis korukba?
2010. szept. 19. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén 18hónapos kislányomnál ez kb.3szor fordult elő.Én a fogaival kötöttem össze.Amikor ilyet csinált tuti ágybujt egy fog.
2010. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászóló leírná részletesebben náluk hogyan zajlott?Köszi (Szerintem nálunk nem a foga):( Olyan volt mintha nem is ő lett volna, feszítette hátra magát, meg a többi amiket leírtam!jaj, visszagondolni is szörnyű rá!Remélem soha nem ismétlődik meg!De az biztos, h ébren volt!!!
2010. szept. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!