Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iszonyatos hiszti remegéssel,...

Iszonyatos hiszti remegéssel, sírással 21 hónaposomnál, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért hisztizik? Mert minden hisztit másképp kell kezelni.
2011. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy példa ! Nagyon ki tud akadni ,ha valamit nem kap meg ha valamit nem adunk oda neki ! De a legújabb az ,hogy ha egyszerűen nem sikerül neki valami , kész totál kiborul !Soha nem volt vele ilyen gondom ,de teljesen kiakaszt ,fogalmam sincs hogy kezeljem ! Kezdenek kicsúszni a dolgok a kezemből ! Tudom nem jó a sok tiltás ,de a túlzott engedékenység sem ... Mit tegyek ???
2011. jún. 5. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 17 hónapos és ugyan ezt csinálja, ha nem kap meg valamit és akkor is, ha nem sikerül neki valami. Fogalmam sincs, hogy mit lehetne csinálni, én próbálok nyugodt maradni (ami sajnos nem mindig sikerül) és elterelni a figyelmét. Nem tudok nem tudomást venni a sírásról, mert annyira tud sírni, hogy sajnálom szegénykét. Kitartás, állítólag majd kinövik.
2011. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!