Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél ilyen színű babakocsit...

Vennél ilyen színű babakocsit a kisfiadnak? Nem túl csajos?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vennék,az én fiamnak is piros-fekete babakocsija van.
2010. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vennék, a szín az tök jó, az már más kérdés, hogy ennyit tuti nem adnék ki rá, mert tök felesleges, vannak szuper babakocsik olcsóbban is, ugyanúgy elvan benne a gyerek.
2010. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Vennék,igen. A kisfiamnak barna-piros graco trekkoja van.

Nem volt olcsó ez sem, de szerintem nem mindegy milyet vesz az ember. Nem mindegy hogy "el van benne a gyerek" vagy nagyon jól érzi magát benne. Nekünk már ez az 5. babakocsink a 6 hónap alatt.

Először volt egy bergonunk (egy nagy rakás kaki) aztán volt egy pierre cardin bogár fülü esernyő szar :D aztán vettünk 250 000.-ért egy mózeskosaras hiperszuper járgányt, amihez volt minden, forgott,pörgött egyedül megszólalni nem tudott, de az sem volt jó. Aztán megvettünk ezt a Graco Trekkot és ezt használjuk már 3 hónapja. Imádja Ő is és én is. Legközelebb is ilyet veszünk :)


Szóval szerintem ez a kocsi jó. Árban is és mindenhogyan.

2010. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen unisex színe van. Bár ha a következő gyereked lány lesz akkor lecseréled lányosabb színűre? Nekem tök mindegy milyen színű babakocsit tologatok, az a lényeg hogy kényelmesen elférjen benne a gyerek. (Spec. két lányom van és szürke-kék a babakocsink)
2010. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vennék, nagyon jó színe van! Amúgy meg a Mura megéri az árát, nekünk is ilyen van (5. próbálkozásra)és végre egy tökéletes kocsi! Más bababoltban már 90.000-ért lehet kapni ebben a hónapban!
2010. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is piros-fekete van, ilyen:

[link]


Eddig a lányom használta, jövőre a tesó, neme még ismeretlen.

Direkt azért vettem ezt a színt, mert uniszex.

Vagány nagyon!

(persze ennyiért én sem vennék (sport)kocsit, de ez már más kérdés)

2010. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, Ferraris :)
2010. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 20. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!