Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik keresztnevet adnátok,és...

Melyik keresztnevet adnátok,és kifejezetten nem adnátok az alábbiak közül,kérlek indokoljátok a válaszokat?

Figyelt kérdés
Barbara,Csenge,Daniéla,Hajnalka,Imola.
2022. jún. 14. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Barbara
Csenge
Daniéla
Hajnalka
Imola
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A Daniélán kívül mindet adnám, azt azért nem mert kimondani is nehéz és inkább a furcsa ritka nem a szép ritka kategória. Lehet csúfolnák is Daninak.
2022. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Barbarát adnám, a többit nem. Indokolni nagyon nem tudom, egyszerűen csak a többi név nekem személy szerint nem tetszik.
2022. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Az Imola tetszik, akár adnám is.

A Csenge és a Hajnalka semleges.

A Daniéla furcsa, kifejezetten nem adnám, mint egy elcseszett Daniella.

És bocsi minden Barbarától, de ezt mindig egy kifejezetten csúnya névnek tartottam. Eleve a barbár szóból jön, és hát olyan is. Vagy mint valami gonosz varázsige, abrakadabrabarbara. Nem lehet szépen, dallamosan mondani, egy artikulátlan, kemény hangsor az egész. A beceneve meg Barbi. Hát ez sem jó.

2022. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

3. Még valami szépet tudsz mondani a Barbarára? Lehet ám úgy is elmondani a véleményed, hogy ne bánts meg másokat, intelligencia kérdése. Ezek után de kíváncsi lennék a te nevedre. :D


Kérdező én pont a Barbarát tartom a legszebbnek, de egyikkel sincs probléma. Azt adjátok, ami nektek tetszik és ne idegen emberek véleményére adj, látod milyen alacsony itt a színvonal egyébként is.

2022. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csenge nekem szubjektívan nem tetszik, amúgy normális név.

Hajnalka, Daniéla nagyon rosszak, még esetleg a Daniella okés.

Imola, Barbara jók, bár az Imolát nehéz becézni.

2022. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ha ennyire nebáncsvirág vagy, ne olvass neves kérdéseket. A Kérdező írta, hogy indokoljuk a válaszokat. Hát én indokoltam. Tudnék még amúgy ilyeneket írni a Barbarára, mert tényleg a népszerű nevek közül ez az egyik, amit a leginkább nem értek, hogy miért adják emberek, nagyon sok negatívumot tudnék még írni, mert nekem egyszerűen bántja a fülem.

Amúgy Zitanak hívnak, sokaknak meg ez nem tetszik, mert parazita, meg mittudomén. Engem hidegen hagy. Ezt ajánlom neked is, ha szereted ezt a nevet akkor szard le a véleményem. A kérdező viszont kérdezte. Tudod, ez egy ilyen oldal.

De nem értem azon mi a színvonal, hogy véleményt kérdeztek egy névről, én meg megírtam. Attól még nem kell itt mártírkodni.

2022. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
6. Nem a véleményeddel van a baj Zita, hanem a stílussal. Tök oké, hogy van véleményed, de gondolom élőben nem vágod mások arcába, hogy mennyire gáz a neved. Felhívtam a figyelmed, hogy bunkó vagy, ennyi, gondolom elballagtál már az általánosból, hogy nívósabban is megtudd fogalmazni a véleményed. És neked sem kell mártírkodni, ha nem tetszik a véleményem rólad, akkor szard le. De valahogy te sem tudod megtenni :)
2022. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Az Imola nagyon kis különleges, bár én a Forma1-es futamra asszociálok. Talán adnám, nem tudom, mert egyébként tetszik. A Hajnalka és a Barbara is. A Csenge nagyon nem, a csengő jut róla eszembe, a Daniéla meg ilyen feltűnési viszketegséges romás hatású. Akkor már inkább Daniella, de azt sem adnám, ahogy más olyan nevet sem, aminek a férfi változata az elterjedtebb (Norberta, Marcella, Zoltána stb).


Kedves 7-es, pontosan mi is a baj a stílussal? Ja semmi, csak hogy neked nem tetszik maga a vélemény. Amit kifejezetten kértek, nem csak jött és idebüfögte.

Nem az adott válaszoló vagyok, de tudod, én igen, megmondom a véleményem, HA kérdezik. Ha nem kérdezik, megtartom magamnak, nem tolom senki arcába. A legtöbb ember így van ezzel, esélyesen az általad bsztatott kommentelő is.

2022. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Daniéla nekem olyan Dánieles. Ez olyan mint a Marcell-Marcella... szóval nem adnám. Maradjon fiú a Dani!

Imola nagyon öregasszonyos.

Hajnalka is ódivatú.

Csengéről a csengő jut eszembe.

A Barbarát választanám a felsoroltak közül, de a saját gyerekemnek ezt sem adnám.

2022. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A sima Daniella névvel mi a baj? Ezt a Daniélát nem is értem, mintha valami mexikói szappanopera-sztár lenne. :D
2022. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!