Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes újszülött babát...

3 hetes újszülött babát magára hagynatok a hazban amig leszaladtok egy csomagot atvenni a futarhoz? (3 emeletről lemenni)

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
A futár nem megy fel az ajtóig, ha megkéred??
2022. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha biztonságos helyen van, akkor igen. Végülis nem tart tovább 1-2 percnél.

De talán jobb ha hordozoban magadon viszed, vagy esetleg megkered a futart hogy felvigye.

2022. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Kisagyban vagy egyéb biztonságos helyen igen. Én fiam 11 hetes lesz szerdán és ma én is leszaladtam a hátsó kertben a pincébe, a kisagyban volt rács védővel
2022. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha az üres kiságyban alszik, nincs semmi körülötte ami fulladást okozhat (pl textilpelenka a kiságy szélén), illetve nem hagysz bedugva vasalót, nem fő a gázon a leves, stb. akkor igen.

Egy ilyen pici baba még nem igazán mocorog, ha a szülő 100%-ban biztonságos környezetben hagyja ott pár perc erejéig, akkor nagy baj nem történhet.

Gondolom a wc-be is kimész olykor és végzed a dolgod, nem sasolod egész nap a babát.

Egyébként én megkérném a futárt, hogy vigye fel a csomagot. Nekem mindig felhozták, amikor kismama voltam és mikor pici volt a baba.

2022. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Simán. Szemetet levinni, postáshoz lemenni, sajnos nálunk se jön fel.

Semmi baja nem lesz a kisàgyban.

2022. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Persze. WC-re vittem magammal
2022. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hagytam magára, mindig szóltam előre a futárnak, hogy babával vagyok, és legyen kedves felhozni. Minden alkalommal kedvesek voltak. Igaz, nyolcadik emelet, de van lift.
2022. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell túllihegni a dolgot.
2022. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Simán. Sőt a mai napig is egyedül hagyom, pedig mar feláll. Be az ágyba, azt pár percet kibír nélkülem.

9hónapos ma már.

2022. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Persze, ha úgy szólna a kérdés, hogy magára hagytam a babát 10 percre, aki sokkos állapotban üvöltött, mikor visszatértem és fogalmam sincs, mi történhetett - akkor te lennél Lucifer egyenesági leszármazottja, amilyen felelőtlen voltál és minek az ilyennek gyerek, satöbbi satöbbi. :D

Én ezért nem rendelek már a dm-ből, mert a Sprinterrel dolgoznak, akik csak az első zárható ajtóig szállítanak és egyszer hiába könyörögtem a futárnak, hogy jöjjön fel, még az ügyfélszolgálatuk is megígérte, hogy meggyőzik a sofőrt (fel se hívták), mégis le kellett másznom a pár hónapos gyerekkel a kezemben, s vinni fel a másikban a dobozt. A futár időhiányra hivatkozott, miközben én legalább 3x annyi idő alatt értem le, mint ő felért volna.

2022. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!