Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik az 1 hónapos...

Hányszor eszik az 1 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Nekünk általában 6-8 alkalommal, de nem túl rendszeresen egyelőre. Éjszaka 3-4 órát kibír, napközben viszont van hogy másfél, 2 óránként eszik. A 3 órára próbálunk beállni, de nem mereven, szóval ha gyakrabban kéri és nem tudom máshogy elterelni a figyelmét, akkor megetetem, nem hagyom sírni. Nálatok mi a helyzet? Nektek kezd már valami rendszer kialakulni?
2022. jún. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, és stresszeltek vele, hogy majd felfújt csirke lesz a lányom, ha gyakrabban adok enni neki, mint 3 óra :D... De hát láttam, hogy éhes, megnyugodott, ha kapott, így én elengedtem és röhögtem egy jót... 3 hónapos korára nálunk szépen beállt. És nem lett túlsúlyos, pedig tápszeres volt, és mindig többet evett, "mint kellett volna".
2022. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Egy hónaposan kb egész nap mellen volt, vagy mellen aludt. Majd ahogy idősödik, ritkábban kér enni.
2022. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

6 hetes

Általában 2.5 óránként eszik nappal tápszeres,este 5-6 órát kibír

60-90 ml eszik,én meg aggódom,hogy keveset eszik,mert inkább többször eszik keveset

Próbálom,hogy 3 óránként adjam,de még nem együtt működő,mert ha a 3 óránként etetném,megenné a 90et

Védőnőm tanácsolta,hogy ha betölti a 2 hónapos kort,3 és fél óránként kellene enniük

2022. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta nagyjából 10-12 órát a mellemen volt ilyenkor. Nem kell még rendszer legyen az evésben, főleg nem kell 3 óranként etetni. Pici még hozzá.
2022. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7-10 alkalommal igényli. Napközben 1,5-2 óránként, de most az elmúlt két napban éjszaka pl. 6-7 órákat is aludt egyhuzamban. Én nem keltem fel enni. Ha kel, megetetem, ha nem, akkor pihenjünk csak.

Egyébként elég lomha tejleadó reflexem van és a babám is iszonyat lassú evő egyelőre, álandóan birizgálni kell, hogy ne aludjon bele, így túletetni biztos nem fogom. Inkább azon aggódom, hogy nem kevés-e a mennyiség neki így...

2022. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!