Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám altatása...

9 hónapos babám altatása borzalmassá vált a napokban, illetve időszakosan irgalmatlan nyűgös. Ez fogtól lehet? Csak 2 foga van eddig. Hogyan tudtatok ilyenkor altatni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Lehet indulnak a nagymozgások,ez meg szokta őket viselni. Idővel visszaáll. A fiam velem alszik 2 napos korától és cicin mindig elaludt 10 perc alatt,így ebben nem tudok segíteni.
2022. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nálunknis 9 hónapos a kisasszony.


Nekem nem csak az altatás lett borzalom, hanem sokszor a nappal is. Képes az egész napot végighisztizni. (Igen, ez már hiszti, nem azért sír mert éhes/szomjas stb, nem első gyerekem).


Nálunk amik lehetnek okok,

az a szepa,

azhogy most állt át 2 alvásra a 3ból, a 2 kevés a 3 sok

Nekem moat kezdi azt is, hogs akaratos lett, de nagyon.


Fogzást kilőttem. 2 foga van, azokat észre sem vettük, hogs kijött.

A nagymozgás meg hülyeség.

Nekem már mászik, ül, áll, lépeget. Ezeket 1 hónap alatt tanulta meg. Mégsem "zakkant meg tőle"


De én igazából nem keresek nevet az ilyen dolgoknak, attól nem lesz jobb. Csak túlélek. Az altatás meg ahogy sikerül

2022. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Mozgásfejlődés,szeparaciós szorongás,fogzás,hirtelen melegek...Bármi lehet.Nálunk egyébként szintén 9 hónaposan kezdődött ráadásul nem volt elég hogy nehezen aludt el rémesek voltak az éjszakák is.Minimum 15ször fenvoltunk.

Probáld meg az inyét bekeni gélel ha ténleg a fog okozza akkor az segít,ha meg nem akkor a türelem es az idő.Kitartást,megoldodik majd hid el:)

2022. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Valaszoltam rendesen,nem értem,miért nem hasznos.


Ps.egy 9 hónapos baba sem tud még hisztizni,lehet 100 gyereked is,akkor sem tud..(2-esnek szól)

2022. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!