Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaki foltot mivel lehet...

Kaki foltot mivel lehet kiszedni a ruhákból? (ha egyáltalán kilehet)

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ariel folttisztítója vált be.
2010. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rögtön le kell mosni a kakit, befújni vanish folttisztitóval, hagyni 15 percig, majd kidörzsölni és kimosni!

Ha már régi kaki folt, akkor benedvesíted a ruhát ahol foltos, befújni vanishel a foltot, éjszakára rajta hagyni, és másnap reggel mosni.

2010. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Folyékony vanish oxi action, nekem minden foltot kieszedett eddig. nem szoktam áztatni, hanem amikor mosok közvetlenül a foltra rakok belőle és még a mosógépbe is , mindig kiszedi.
2010. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vanish-el
2010. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Caola mosószappannal. bedörzsölöd a foltot, hagyod ázni 2-3 órát majd kimosod, ahogy szoktad. nekem mindig kiveszi a foltot, sajnos ha túl sokáig hagyom ázni, akkor a színes ruhákat is megfakítja.
2010. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poci-maci ***** válasza:
ariel folteltávolítű
2010. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ariel nem vált be, az én lányom kakiját nem hozta ki.
2010. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor kipróbálom ezeket,nem"friss"kaki folt:)De sehohyse jött ki eddig,már szinte az összes bodyja kakis,mikor éjjel kifolyik sokszor,remélem kijön belőlük.
2010. szept. 20. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Persil sensitiv mosópor!Nagyon bevált nekem,én is ugy voltam mint te,az összes body kakis volt már,és csak azért vettem mert akciós volt.Lám,minden régi kakifolt eltünt!!!:)
2010. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!