Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kiszedni a ruhákbó...

Mivel lehet kiszedni a ruhákból a foltokat, ill. mivel törölhetem át a használtan vett gyerekágyat, ami nem veszélyes a babára?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A foltokat a vanish szappan szoktam kivenni, a babaágyat meg egyszerűen mosd le mosószeres vízzel. Mi azt csináltuk! Úgy is lesz rajta minden, hogy ne érintkezzen vele a baba (rácsvédő, lepedő, stb.)

2009. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ruhákból én Domestossal szoktam kivenni a foltokat, a színeshez jó a Vanish. Fertőtlenítésre, tisztításra is a Domestost használom, szerintem a baba ágyához is jó, ha megszárad, már nem veszélyes.
2009. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
folyékony venish és mosószeres vízzel.
2009. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vanish szappan meg tide sensitiv a tuti foltok ellen.

Én Picúr holmiját chicco fertőtlenítővel szoktam lemosni. játékokra is jó. 0 hónapos kortól lehet használni

2009. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is wanish szappant vettem a ruhákhoz, nagyon jó!

A kiságyat lemotam és utána áttöröltem domestos kendővel. A DM-ben lehet kapni, bár biztos máshol is! Ezzel a pelenkázó szivacsot is időnként át tudod törölni, meg mást is, a baba körül! Szerintem nagyon jó!

2009. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foltokat én is vanish-sel szedem ki, általában sikerül. Nem tudom, hogy ismered-e az amway termékeket, az loc-t használom fertőtlrnítésre, ezzel törlök át mindent. Abszolút nem veszélyes, a használt loc-s vizet (felmosás után) ki lehet önteni a virágokra és nincs bajuk. Ezt a domestossal nem próbálnám meg.
2009. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az új Ariel folttisztító nagyon jó. Minden foltot kivesz. Még a beleszáradtakat is. Öntsd a foltra, hagyd rajta egy kicsit, vagy áztasd be.
2009. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Foltra Vanish, a babáknak meg van egy speciális fertőtlenítőszer: Chicco gyártja és olyan 1500 ft.
2009. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!