Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Munka mellett nem kapok gyest?

Munka mellett nem kapok gyest?

Figyelt kérdés
májusban jár le a gyedem.másik munkahelyre szeretnék vissza menni dolgozni,persze a szabit azért kivenném előtte.fogok így kapni gyest?egyáltalán ha dolgozok akkor jár a gyes?hallottam olyat is hogy gyes alatt nem veszik fel a bölcsibe.segítsetek légyszi!
2010. szept. 21. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyest a jelenlegi szabályok szerint kapsz, jár neked. Viszont nem árt tudnod, hogy a kormány szándékai szerint januártól megszüntetika teljes állás mellett a gyest, tehát csak az kaphat, aki 4 órában dolgozik. Erről novemberben szavaz a Parlament.

Ges mellett felveszik a bölcsibe, ha van munkáltatóid, maga agyes fizetése nem akadály, csak az, ha tényleg OTTHON vagy gyesen.

2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Szia! A mostani jogszabályok szerint járni fog neked a GYES. Én úgy hallottam, hogy a változtatás csak azokat fogja érinteni akikre eleve a 2 éves GYES vonatkozott (és gondolom akik január 1 után szülnek- de ebben nem vagyok biztos!)
2010. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnézheted a beterjesztett tv. javaslatot. Mindenkire fog vonatkozni.
2010. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!